تغییر چهره شهر با هوشمند سازی ساخت و ساز

قائم مقام معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: طرح نگهداشت شهر و هوشمندسازی در حوزه ساخت و ساز چهره شهر را تغییر داده است.

تغییر چهره شهر با هوشمند سازی ساخت و ساز

تورج فرهادی قائم مقام معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران  در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهارکرد: با اجرای فرآیند هوشمندسازی، مکانیزه شدن امور شهرسازی و معماری، بازدیدهای مستمر و هدفمند ضمن ارتقاء سطح کیفی و وضعیت ایمنی کارگاه‌های ساختمانی، چهره شهر دگرگون شده است.

وی بحث هوشمند سازی سیستم‌های موجود در حوزه شهرسازی را از دغدغه‌های اصلی شهرداری تهران و حوزه معاونت شهرسازی و معماری عنوان کرد.

فرهادی گفت: بحث هوشمندسازی سیستم بر این اساس است که ما بتوانیم حواشی منفی کار را کم کرده و تا آنجا که امکان دارد، دست کاربر را از سیستم کوتاه کنیم و این اتفاق با مدیریت و راهبری معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران در حال انجام است که در این راستا به صورت هفتگی و منظم در هر هفته یک روز موضوع‌های هوشمند سازی در تمام ابعاد مختلف را با حضور کارشناسان سازمان فناوری و همه مسئولان مرتبط پیگیری می‌شود که با جدیتی که در این حوزه وجود دارد اتفاقات خوبی در بخش هوشمند سازی در حال روی دادن است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار