اشتباهی که کی‌روش در مورد پولادی کرد/ ماجرایی که فراموش می‌شود!

به گزارش خبرنگار مهر، کارلوس کی‌روش از نظر کارنامه فوق العاده است و شاید برترین مربی که تاکنون به ایران آمده است، اما او در موضوع اخلاق چندان صحیح عمل نکرده و به نظر می‌رسد خودش باید سرمربی تیم ملی را قضاوت کند و به الفاظی که به کار می‌برد نمره بدهد.

برخی موارد در مصاحبه‌ها به جای خود، ابتدا باید به پایبندی به اصول اخلاقی در عمل اشاره کرد و پرسید که آیا  کی‌روش در تیم ملی پایبندی‌های اصول گرایانه داشته است؟ در ماجرای پولادی کی‌روش اصول، قوانین و اخلاق را زیر پا گذاشت و البته چوبش را هم خودش و هم مردم ایران خوردند.

پولادی برخلاف تمامی مردان ایران بدون روشن کردن تکلیف سربازی‌اش به تیم ملی دعوت شد و کی‌روش هم با او مماشات و همراهی کرد تا وی به عنوان سرباز فراری به میلیون‌ها جوان ایرانی بخندد و البته در نهایت همین پایبند نبودن به اصول و قوانین کشور موجب شکست تیم ملی در مسابقات جام‌ملتهای آسیا شد.

صرف نظر از مصاحبه‌های مختلف علیه ترابیان و مربیان مختلف لیگ و وزیر ورزش کشور همین مصاحبه آخر در مورد رحمتی که چالش شخصیت رحمتی را به دنبال داشت هم ایهام‌هایی دارد که قابل بحث است، یا حتی کلمه «ناپدید شویی» که ابهام داشت و کی‌روش آن را به اسدی منتسب کرد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار