مانچینی: برای قهرمانی با رم، یووه و ناپولی می‌جنگیم

سرمربی اینتر به ستایش از عملکرد شاگردانش بعد از دیدار برابر فروسینونه پرداخت و تاکید کرد در این فصل با چند تیم برای کسب قهرمانی می‌جنگند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورتس، اینتر در فصل جاری سرانجام یک پیروزی پرگل به دست آورد. شاگردان روبرتو مانچینی در هفته سیزدهم سری A میزبان فروسینونه بودند و در نهایت موفق شدند با چهار گل به پیروزی برسند تا با توجه به شکست فیورنتینا، به صدر جدول رده بندی بازگردند.

مانچینی در نشست خبری بعد از بازی تاکید کرد: بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و ثابت کردیم شایسته پیروزی هستیم. با این برد به صدر جدول رده بندی برگشتیم و این بسیار خوشحال کننده است. البته هنوز چیزی مشخص نیست و برای کسب عنوان قهرمانی مسیری طولانی در پیش داریم.

او ادامه داد: براین باورم که ناپولی یکی از شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی است. تیم‌های دیگری مانند رم، یوونتوس و فیورنتینا هم شانس دارند و این باعث شده است تا شرایط در فصل جاری، سخت شود. در این فصل، تیم‌های زیادی هستند که شانس قهرمانی را دارند.

سرمربی اینتر در ادامه سخنانش به ستایش از خط دفاعی تیمش پرداخت و گفت: در این بازی هم موفق شدیم دروازه‌مان را بسته نگه داریم. این برای چهارمین بازی پیاپی است که موفق می‌شویم کلین شیت کنیم و این بسیار خوشحال کننده است. از عملکرد شاگردانم رضایت کامل دارم. پیروزی، آن‌هم با چهار گل، اصلا آسان نیست اما نشان دادیم این کار، شدنی است. گل جاناتان بیابیانی من را بسیار خوشحال کرد. او بازیکن باکیفیت است و آینده درخشانی در انتظار اوست.

مانچینی در پایان سخنانش گفت: می‌توانستیم با نتیجه پرگل‌تری در این دیدار به پیروزی برسیم. فرصت‌های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردیم. با این حال باید بگویم از همه بازیکنان راضی و از کسب این پیروزی بسیار خوشحال هستم.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار