تیم هاکی گلستان حامی مالی ندارد/ پیشنهاد داده بودم تیمداری نکنیم

رسول باباصادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره نتایج ضعیف تیم هاکی سالنی گلستان در لیگ برتر اظهار کرد: به علت اینکه تیم بودجه ای در اختیار نداشت نتوانستیم نتایج خوبی در لیگ کسب کنیم.

باباصادقیان افزود: یکی از بازیکنان ملی پوش (نوید طاهری راد) را به علت پارگی رباط پا در اختیار نداشتیم و برخی از بازیکنان بومی استان هم به علت شرایط مالی تیم حاضر به همکاری نشدند و به علت مشکلات مالی نتوانستیم بازیکنان خوبی را جایگزین کنیم.

وی با بیان اینکه با ترکیب جوان به لیگ پای گذاشتیم، خاطرنشان کرد: تیم استان نسبت به سایر تیم ها بودجه بسیار محدودی دارد و فقط سه یا چهار بازیکن تیم قرارداد مالی دارند و من که سرمربی هستم، ریالی دریافت نکرده ام.

وی به مقایسه تیم استان با سایر تیم های حاضر در لیگ پرداخت و گفت: به عنوان مثال تیم گچساران تنها به یکی از بازیکنانش ۱۵ میلیون تومان پرداخت کرده و تیم لرستان با بودجه ۱۰۰ میلیونی در لیگ شرکت کرده است.

سرمربی تیم هاکی گلستان با بیان اینکه هیئت نتوانست اسپانسر جذب کند، تصریح کرد: آقای صفایی (سرپرست هیئت هاکی استان) برای جذب اسپانسر تلاش زیادی کرد اما متاسفانه موفق نشد.

این تیم، منتخب گلستان نیست

باباصادقیان بیان کرد: تیمی که در لیگ شرکت کرده منتخب گلستان نیست زیرا همانگونه که اشاره کردم بعضی از بازیکنان استان به خاطر وضعیت مالی انصراف دادند و برخی از بازیکنان فعلی به خاطر اینکه در جایی کار می کنند، منظم سر تمرین نمی آیند.

وی با بیان اینکه پیشنهاد داده بودم تیمداری نکنیم، گفت: باتوجه به وضعیت بودجه و نبود اسپانسر، من ابتدا مخالف تیمداری بودم و این موضوع را به سرپرست هیئت اعلام کردم اما به علت اینکه دو مربی و دو بازیکن تیم ملی از گلستان هستند تصمیم به تیمداری گرفتیم.

وی درباره وضعیت فعلی تیم استان خاطرنشان کرد: یکی از بازیکنان در مشهد در مقطع دکترا درس می خواند و اکنون همراه ما نیست و دروازه بان و دوتن از بازیکنان در اردوی تیم ملی در سمنان به سر می برند اما تمرینات در حال پیگیری است.

سرمربی تیم هاکی گلستان در مورد دور برگشت مسابقات بیان کرد: دور برگشت اواخر آذر ماه یا اوایل دی ماه برگزار می شود و باوجود آنکه درخواست میزبانی داده بودیم، مسابقات در سمنان برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ دور رفت نهمین دوره مسابقات لیگ برتر هاکی سالنی آقایان (جام خلیج فارس) در همدان برگزار شد که تیم هیئت هاکی گلستان با مربیگری «رسول باباصادقیان» با یک پیروزی، یک تساوی و چهار شکست به کار خود در دور رفت مسابقات پایان داد و با چهار امتیاز در مکان پنجم جای گرفت.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار