داستان‌های کودکانه در «شهرزاد قصه‌گو»

شهرزاد آریه‌بندان که اخیرا کتاب «زندگی‌نامه شهید شاهرخ آریه‌بندان» نوشته او درباره برادرش در مجموعه کتاب‌های ستارگان هدایت منتشر و رونمایی شد‌، با مجموعه‌ای از آثار کودکانه و یک رمان در حوزه ادبیات بزرگسال دست به قلم است.

این نویسنده به خبرنگار ایسنا گفت: به تازگی با مجموعه داستان‌های کودکانه‌ای با عنوان کلی «شهرزاد قصه‌گو» دست به قلم هستم و بنا دارم این مجموعه را در قالب 10 داستان با موضوعات متنوع همچون رمضان،‌ جشن تولد و... راهی بازار کنم.

او تاکنون دو داستان این مجموعه را نوشته است.

«خدای عروسک‌ها» که یک داستان فلسفی کودکانه است به تازگی به قلم این نویسنده نوشته شده است.

همچنین «سنجاب کوچولو و کلاغ زیرک‌»، «پشیمانی کلی» و «خاطرات پدربزرگ» سه داستان دیگر تازه نوشته‌شده او هستند که بناست به زودی راهی بازار شوند.

آریه‌بندان که از نویسندگان سپاه پاسداران است به تازگی کار نگارش اولین رمان خود را با موضوعیت آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی پشت سر گذاشته است. این رمان هنوز عنوان ندارد و نویسنده در حال بازخوانی آن است.

به تازگی کتاب «زندگی‌نامه شهید شاهرخ آریه‌بندان» از مجموعه کتاب‌های ستارگان هدایت به قلم این نویسنده به مناسبت هفته بسیج و کتاب و کتاب‌خوانی در کنار 49 کتاب دیگر رونمایی شد.

شناخت و حمایت از نویسندگان جوان و نوقلم سراسر کشور در تالیف زندگی‌نامه و خاطرات شهدای گرانقدر هدف از برپایی این مراسم عنوان شده بود. این مراسم 30 آبان‌ماه در سالن بصیرت لانه جاسوسی با همت اداره کتاب بسیج برپا شد.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار