تیر نوسازی بافت فرسوده‌ تنها سه هکتار را در برگرفت

مدیر برنامه‌ و بودجه و کنترل عملکرد سازمان نوسازی شهر تهران گفت: سازمان نوسازی در مقطعی از فعالیت‌های خود در نوسازی 3 هکتار از 3 هزار و 268 هکتار بافت فرسوده شهر تهران به طور مستقیم مداخله داشته است.

تیر نوسازی بافت فرسوده‌ تنها سه هکتار را در برگرفتجواد زارعی مدیر برنامه و بودجه و کنترل عملکرد سازمان نوسازی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: سازمان نوسازی در مقطعی از فعالیت‌های خود در نوسازی 3 هکتار از 3 هزار  و 268 هکتار بافت فرسوده به طور مستقیم مداخله داشته که عمده این مداخلات نیز در منطقه 15 صورت گرفته است.

وی با بیان به اینکه سازمان نوسازی رویکرد مدیریت هماهنگ را برای نوسازی بافت‌های فرسوده پایتخت در پیش گرفته است، افزود: در این رویکرد تلاش می‌شود تا تمامی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های مدیریت شهری و دولت برای پیشبرد اهداف نوسازی بسیج شود.

مدیر برنامه و بودجه و کنترل عملکرد سازمان نوسازی شهر تهران گفت: ارائه گزارشی جامع پیرامون معرفی بافت‌های فرسوده‌ و حوزه‌ها از جمله ماموریت های سازمان نوسازی شهر تهران است.

 زارعی تصریح کرد: راه اندازی و تشکیل ستاد باز آفرینی پایدار کلان‌شهر تهران به دبیری سازمان نوسازی در سطح دولت، شهرداری‌ ،راه اندازی تشکیل کمیته های هماهنگی این ستاد در سطح مدیریت شهری و راه اندازی دفاتر خدمات نوسازی در سطح مردمی از جمله رویکردها و سیاست‌های سازمان نوسازی در جهت تحقق اهداف و ماموریت‌‌های نوسازی پایتخت است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار