تبلیغات محیطی در حوزه «ایثار و شهادت» در شهریار افزایش یابد

به گزارش خبرنگار مهر، علی کردی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران در محل بنیاد شهید شهرستان شهریار با تاکید بر ضرورت نشر و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان اصلی ترین وظیفه ذاتی مجموعه بنیاد شهید، اظهار داشت: یکی از مولفه های تاثیرگذار در گسترش فرهنگ شهید و شهادت، بهره گیری از تبلیغات محیطی است.

وی افزود: اداره بنیاد شهید به تنهایی قادر به عملیاتی کردن این امر نخواهد بود واجرای چنین طرح هایی مستلزم هماهنگی و همکاری با مدیریت شهری است.

کردی گفت:اقدامات مثبت و سازنده ای از سوی مدیریت شهری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان شهریار عملیاتی شده اما با عنایت به هجمه های فرهنگی دشمن، وسعت شهرستان و جمعیت انبوه ساکن در آن، تقویت و توسعه هر چه بیشتر این فرهنگ غنی و حائز اهمیت اجتناب ناپذیر به نظر می رسد.

رئیس بنیادشهید وامور ایثارگران شهریار عنوان کرد:در همین ارتباط مقرر است جلسه ای میان بنیاد شهید و مدیران شهری در این شهرستان برگزار شود که یکی از دستورکارهای پیش بینی شده در این نشست، در خصوص افزایش تبلیغات محیطی در حوزه ایثار و شهادت خواهد بود.

وی افزود:انتقال مفاهیم ارزشی و ایثارگری هایی که شهدا و جانبازان در دهه های گذشته داشته اند، اصلی ضروری به نظر می رسد که باید با تمام توان نسبت به آن همت گمارد.

کردی یادآور شد:جانبازان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از عناصر غنی فرهنگی شهرستان شهریار به شمار می روند و باتدابیر اتخاذ شده در نظر داریم از این ظرفیت در مراسم و مناسبت هایی که به فراخور شرایط در  منطقه برگزار می شود، به نحو مطلوب تری بهره مند شویم و در این ارتباط نیز برنامه های بسیاری تنظیم و طراحی شده که در زمان مقتضی اطلاع رسانی های هر چه بیشتری در این خصوص انجام می شود.

 

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار