سرپرست جديد هيئت كشتی خراسان رضوی معرفی شد

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم توديع رئيس و معارفه سرپرست هيئت كشتی خراسان رضوی ظهر یکشنبه با حضور كوروش صبوريان مديركل ورزش و جوانان خراسان رضوی و جمعي از اعضای هيئت كشتی استان در محل سالن جلسات اداره كل ورزش وجوانان برگزار شد از زحمات سيد علی بامشكي رئيس سابق اين هيئت قدرداني و محمود يعقوبی به عنوان سرپرست جدید اين هيئت معرفی شد.

مديركل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار كرد: مهندس مشكينی چندين بار از من خواسته بود كه با استعفاي ايشان موافقت كنم اما چون رفتن ايشان مشكلات متعددی را برای هيئت كشتي استان ايجاد مي كرد لذا نظر موافق نداشتم.

كوروش صبوريان با اشاره به وضعيت پر چالش هيئت كشتي استان در چند سال اخير افزود: با اين وجود خوشبختانه خراسان رضوی توانست در سال گذشته در عرصه كشتی در كشور يكي از افتخارآفرينان باشد.

وي با ابراز تاسف از عدم حضور كشتی گيران استان در تيم ملي كشتی بزرگسالان اظهار كرد: بايد با همدلي و هم زباني همه كشتی گيران استان بتوانيم روزهای موفقيت خود در تيم ملي كشتی بازگرديم.

وي با اشاره به اينكه در گذشته خراسان رضوی در بحث كشتی در ايران از جايگاه بالايی برخوردار بود، خاطرنشان كرد: اينكه يك خراسانی در راس فدراسيون كشتيی قرار دارد براي ما افتخار بزرگی است.

وي با اشاره به ضرورت آسيب شناسی در خصوص عملكرد كشتی استان در چند سال اخير، تاكيد كرد: خراسان رضوی امكانات بسياري در حوزه ورزش دارد و تنها با همدلي می توانيم مجموعه ورزشي قدرتمند را در استان ايجاد كنيم كه اين مسئله نيازمند رها كردن منافع فردی و تبعيت از منافع جمع است.

وضعيت اقتصادی كشتی گيران خوب نيست

در ادامه اين مراسم سرپرست جديد هيئت كشتي خراسان رضوی با اشاره به عدم سخنراني رئيس سابق هيئت كشتی استان گفت: من از ايشان انتظار داشتم گزارشي كوتاه از عملكرد سه ساله خود ارائه كنند كه ظاهرا ايشان تمايلي به اين كار نداشتند.

وي افزود: در طول ۳۰ سال فعاليت حقيقی وحقوقی خود به دو نكته آموزش تئوری و عملی به وزرشكاران و استفاده از تجارب پيشكسوتان اين عرصه توجه داشته و در ادامه فعاليت های خود نيز اين دو نكته را در رأس فعاليت های خود قرار خواهم داد.

سرپرست هيئت كشتي خراسان رضوي ادامه داد: اميدوارم بعد از دوری ۳۲ ساله از مشهد مقدس بتوانم به جامعه كشتي اين شهر خدمت كنم كه البته اين كار سختی است.

وي با بيان اينكه جامعه كشتی ايران به امور مالی و اقتصادی توجهی ندارد، خاطرنشان كرد: اميدوارم بتوانم با حمايت و همراهی دوستداران كشتی استان برای كشتی گيران جايگاه مناسبي چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ موقعيتی در كشور ايجاد كنم.

کوچ کشتی گیران

اعتراض پهلوان «حميد قشنگ» يكي از نكات حاشيه ای اين جلسه بود كه خطاب به مديركل ورزش و جوانان استان و سرپرست جديد هيئت كشتی استان گفت: چرا رسول خادم بايد يكی از بهترين كشتي گيران استان را در ازای پرداخت چند صد تومان بيشتر به تهران ببرد.

وي ادامه داد: من از مديركل ورزش و جوانان استان درخواست دارم كه با پرداخت اين هزينه نسبت به بازگشت امير توكلي كشتی گير موفق مشهدی به استان اقدام كند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار