هنوز شرایط آینده‌ام مشخص نیست/ همه نگران وضعیت فولاد هستند

علی حمودی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد آخرین وضعیت تیم تراکتورسازی تبریز، با بیان این مطلب افزود: تراکتورسازی بازی‌های خوبی از خود ارائه می‌دهد اما نمی‌دانم چرا بدشانسی دست از سر ما برنمی‌دارد. متاسفانه در بازی‌هایی که می‌توانیم برنده باشیم، یا مساوی می‌کنیم و یا شکست می‌خوریم.

وی در ادامه افزود: احساس می‌کنم تیم ما نوسان دارد و بعضی بازی‌ها را خیلی خوب به پایان می‌رسانیم اما در بازی بعد به یکباره افت شدیدی می‌کنیم و نمی‌توانیم همانند بازی گذشته نتیجه مطلوبی کسب کنیم. ما در هر پست دو بازیکن داریم و بازی‌های خوبی نیز از خود ارائه می‌دهیم اما نمی‌دانم چرا نمی‌توانیم نتیجه دلخواه‌مان را کسب کنیم.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در خصوص تونی اولیویه‌را نیز اظهارکرد: تونی زحمات زیادی برای تراکتور کشیده و تمام تلاشش را انجام می‌دهد تا تیم موفق باشد، اما بدشانسی دست از سر ما برنمی‌دارد و نمی‌توانیم به آن نتیجه‌ای که مورد دلخواه او و هواداران است، دست پیدا کنیم.

وی در مورد صحبت‌های مدیرعامل تراکتورسازی که گفته تعویض سرمربی امکان پذیر است، یادآور شد: با توجه به اینکه ما بازیکن هستیم، نمی‌توانیم در این خصوص نظری دهیم و این مسئله را باید مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره در خصوص آن صحبت کنند.

حمودی در پاسخ به این پرسش که دوران سربازی‌اش به پایان رسیده است یا خیر؟، تصریح کرد: در حال حاضر تا نیم فصل در خدمت تراکتورسازی هستم و تمام تلاشم را برای موفقیت این تیم به کار می‌بندم اما بعد از نیم فصل وضعیتم مشخص می‌شود و در حال حاضر نمی‌توانم در این خصوص صحبتی انجام دهم. البته در تیم تراکتورسازی بازیکنان سرباز زیادی وجود دارد که همه با جان و دل برای این تیم بازی می‌کنند و دوست دارند که دل مردم تبریز را شاد کنند.

وی که خود در گذشته بازیکن فولاد خوزستان بوده، در خصوص این تیم نیز تاکید کرد: از اینکه فولاد نتایج خوبی نمی‌گیرد، بسیار ناراحت هستم. فولاد خوزستان تیمی است که مورد علاقه اکثر مردم اهواز است و با پیروزی‌های این تیم شاد می‌شوند و با شکست این تیم ناراحت. امیدوارم آقای شریف موسوی نماینده مردم اهواز در مجلس جلساتی با مسئولان تیم برگزار کند تا هرچه زودتر مشکلات تیم برطرف شود.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه اسکوچیچ هم زحمات زیادی برای فولاد کشیده اما نمی‌دانم چرا این تیم در این فصل نتایج خوبی کسب نکرده، در مورد دیدار تیمش در  جام حذفی، گفت: در جام حذفی دیدار سختی مقابل برنده نفت و استقلال تهران داریم و امیدواریم هرکدام از آنها به دور بعد صعود کردند در تبریز آنها را شکست داده و به فینال جام حذفی راه پیدا کنیم.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار