تخصیص ۴ میلیارد تومان اعتبار به طرح های اقتصاد مقاومتی زنجان

فرهاد امندی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در استان زنجان، افزود: این نمایشگاه برای معرفی مشاغل خانگی و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی است.

وی اظهار کرد: بسیج سازندگی در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی در طول سال به اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی های لازم را در دستور کاری خود دارد و تاکنون طرح های خوبی را هم اجرا کرده است.

مسئول بسیج سازندگی استان زنجان گفت: طی سال جاری چهار میلیارد تومان در استان توسط بسیج سازندگی برای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی درقالب مشاغل خانگی هزینه شده است.

امندی تاکید کرد: ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات هم برای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی تا پایان سال جای به متقاضیان پرداخت می شود.

وی به طرح های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و یادآور شد: پرورش انواع آبزی، پرورش قارچ، پرورش زنبور عسل، صنایع دستی از طرح های اقتصاد مقاومتی است.

مسئول بسیج سازندگی استان زنجان در خاتمه تصریح کرد: نمایشگاه طرح های اقتصاد مقاومتی همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۲۱ شب برای بازدید علاقمندان آماده است و این نمایشگاه به مدت یک هفته در استان دایر خواهد بود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار