ورزش ووشو بانوان نیازمند حمایت مسئولان است

صدیقه دریایی درگفتگوباخبرنگارمهر بابیان اینکه بیش از هشت سال است که در ورزش ووشو فعالیت می‌کنم، بیان داشت: سیزدهمین دوره مسابقات ووشو مردان وزنان قهرمانی جهان با حضور ووشوکاران ۸۲ کشور به میزبانی شهر جاکارتا اندونزی برگزار شد.

وی بابیان اینکه برای اولین بار در رقابت‌های بزرگ‌سالان جهان حضور پیدا کردم، اذعان داشت: در این مسابقات در دور نخست با از قرعه استراحت روبرو شدم و در دور دوم  ووشوکاری از کشور پرو را شکست دادم و سپس در نیمه‌نهایی برابر حریفی از کشور ویتنام قرار گرفتم و پس از پیروزی در دو راند متوالی توانستم به فینال راه پیدا کنم.

قهرمان ووشو جهان با تاکیدبراینکه در مسابقات جهانی ووشو در وزن ۶۰ کیلوگرم مبارزه کردم، گفت: در فینال این رقابت‌ها با شکست مریا مانالو از کشور میزبان توانستم عنوان قهرمانی مسابقات جهانی ووشو را کسب کنم.

تصریح کرد: در سال‌های گذشته موفق به کسب دو مدال طلا آسیایی شده بودم و امسال هدف گزاری کرده بودم بر روی کسب مدال طلا جهان که توانستم به هدف خود دست‌یابم.

دریایی ادامه داد: دو سال دیگر مسابقات آسیایی ووشو برگزار خواهد شد و از امروز برای آن رقابت‌ها تمرینات خود را ادامه خواهم داد و از مسئولین شهرستانی تقاضای حمایت دارم تا بتوانم به تمرینات خود بپردازم.

در حاشیه این مراسم توسط شهردار آمل قول مساعدت داده شد تا سالن ورزشی بانوان شهرستان آمل که در اختیار شهرداری این شهرستان است در اختیار صدیقه دریایی قهرمان ووشو جهان قرار بگیرد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار