عرضه 85200 کتاب در نمایشگاه کتاب فارس

عرضه 85200 کتاب در نمایشگاه کتاب فارس

مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران از برگزاری دویست و نود و سومین نمایشگاه کتاب استانی و چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان فارس با عرضه بیش از ۸۵هزار عنوان کتاب در شیراز خبرداد.

به گزارش ایلنا، امیر مسعود شهرام‌نیا در خصوص برگزاری این نمایشگاه گفت: نمایشگاه کتاب شیراز از تاریخ ۳ تا ۸ آذرماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس برگزار می‌شود. در چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان فارس ۷۰۲ ناشر از سراسر کشور در ۵ سالن نمایشگاهی و ۵۳۰ غرفه شصت و پنج هزار و ۲۰۰ عنوان کتاب را عرضه می‌کنند. در بخش بین‌الملل ۱۱ ناشر ۲۰ هزار عنوان کتاب را عرضه می‌کنند که در مجموع هشتاد و پنج هزار و ۲۰۰ عنوان کتاب در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.

شهرام نیا در ادامه گفت: کلیه کتاب‌ها با ۳۰ درصد تخفیف در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد. در این دوره از نمایشگاه ۴۱ ناشر از استان فارس به صورت مستقیم شرکت نموده‌اند.

شهرام نیا در خصوص میزان بن اختصاص یافته برای این نمایشگاه گفت: ۸۰۰ میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب از طریق بانک صادرات مستقر در نمایشگاه با ارائه کارت ملی و طبق جدول تخصیص یافته در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در خصوص برنامه‌های جنبی که برای چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان فارس در نظر گرفته شده، اظهار داشت: بیش از ۱۵ برنامه جنبی از قبیل نشست‌های تخصصی در حوزه مهدویت، شبکه‌های اجتماعی، نقد و بررسی کتاب، شب شعر، داستان خوانی، امنیت اجتماعی و مردم‌شناسی در بخش جنبی نمایشگاه برگزار می‌شود.

ایستگاه سرگرمی کودکان و نوجوانان نیز در مدت برپایی نمایشگاه برای پذیرایی از کودکان برپا خواهد بود.

چهاردهمین دوره نمایشگاه کتاب استان فارس از تاریخ ۳ تا ۸ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در شهر شیراز پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.

این نمایشگاه با همت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار