آسمان امروز تهران و البرز صاف / افزایش آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی

در سایر مناطق کشور از امروز تا پایان هفته جوی آرام خواهیم داشت که پیامد آن افزایش آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی خواهد بود.

آسمان امروز تهران و البرز صاف / افزایش آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتیبه گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس تحلیل آخرین داده‌های هواشناسی از روز دوشنبه به تدریج با عبور امواج تراز میانی جو از بخش‌های جنوبی کشور، ابتدا برای بخش‌های جنوبی خلیج‌فارس و به تدریج در روز سه‌شنبه با حرکت سامانه به سمت شرق، علاوه بر این مناطق برای غرب تنگه هرمز ابرناکی، وزش باد و رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

این سامانه در روز چهارشنبه نیز در مناطق ذکر شده فعال بوده و به تدریج روز پنجشنبه فعالیت آن تضعیف می‌شود. لذا از روز سه‌شنبه تا چهارشنبه خلیج‌فارس و تنگه هرمز و در روز چهارشنبه دریای عمان مواج می‌باشد.

در سایر مناطق کشور از امروز تا پایان هفته جوی آرام خواهیم داشت که پیامد آن افزایش آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی خواهد بود.

آسمان استان هرمزگان امروز کمی ابری در پاره‌ای نقاط همراه با وزش باد به تدریج نیمه ابری با بیشینه دمای 29 درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین استان و استان چهارمحال و بختیاری کمی ابری گاهی وزش باد با کمینه دمای منفی 6 درجه سانتی‌گراد سردترین استان کشور خواهد بود.

آسمان تهران و البرز امروز و فردا صاف و در پاره‌ای نقاط غبار صبحگاهی پیش‌بینی ‌می‌شود. بیشینه و کمینه دمای هوای تهران امروز به ترتیب 15 و 6 درجه سانتیگراد پیش‌بینی ‌می‌شود.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جواناینجاکلیک کنید.

انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار