قهرمان نگون‌بخت آسیاپنجه‌در‌پنجه «خونه‌به‌خونه»/مصاف فولادی الوند

خبرگزاری مهر-گروه استان‌ها: لیگ دسته اول فوتبال ایران موسوم به جام آزادگان کم‌کم به پایان راه خود در نیم‌فصل اول رسیده و تنها چهار هفته دیگر تا پایان این رقابت‌ها و آغاز تعطیلات زمستانی تیم‌ها باقی‌مانده است و امروز وارد شانزدهمین هفته خود می‌شود و در شهرهای مختلف کشورمان دیدارهای جذاب این لیگ برگزار خواهد شد.

در این فصل لیگ دسته اول فوتبال برخلاف سایر فصل‌ها در یک گروه ۲۰ تیمی دنبال شده و همین موضوع تعداد بازی‌ها را افزایش و فاصله برگزاری بازی‌ها را کاهش داده تا شاهد یک لیگ فرسایشی و البته پرهیجان‌تر از گذشته باشیم.

در پایان این فصل با کاهش تیم‌ها در فصل آینده روبروییم

طبق وعده مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در پایان این فصل با کاهش تیم‌ها در فصل آینده روبرو هستیم و لیگ دسته اول فوتبال همانند لیگ برتر در گروه ۱۶ تیمی برگزار می شود تا کیفیت این رقابت‌ها بیش از گذشته افزایش پیدا کند.

امروز گستره لیگ دسته اول از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق و مرکز کشور کشیده شده تا حساسیت این رقابت‌ها در جای‌جای میهن عزیزمان احساس شود.

در این فصل همان‌طور که از قبل پیش‌بینی می‌شد تیم‌های پیکان تهران، فجر سپاسی شیراز، مس کرمان و خونه به خونه مازندران جزو مدعیان هستند و این بار جای تیم فوتبال پاس همدان در میان این مدعیان برخلاف پیش‌بینی‌ها خالی است و پارادوکسی عجیب در لیگ دسته اول فوتبال ایجاد کرده است.

تیمی که فصل گذشته با داوود مهابادی تا یک‌قدمی لیگ برتر رفت و در این فصل نیز با سروصدای بسیار بسته شد اکنون حال‌وروز خوشی در جدول رده‌بندی ندارد چراکه مهابادی از پاس جدا شد و بهرام یدی مدیرعامل این تیم نیز کشتی به‌گل‌نشسته پاس را به حال خود رها کرد و رفت.

درد پاس نه مدیریت و نه کادر فنی است

حضور مدیرعامل جدید در پاس نیز تا اینجای کار دردی از این تیم دوا نکرده است کمااینکه هفته گذشته مدیرعامل تیم فوتبال پاس همدان در نشستی با اصحاب رسانه اعلام کرد درد پاس نه مدیریت و نه کادر فنی است و حاصل تمام این نتایج را باید در اول فصل پیدا کرد و اذعان داشت که تیم پاس بسیار نامناسب بسته‌شده و تنها باید منتظر تعطیلات نیم‌فصل و جذب بازیکن باشیم.

تزریق پول و حمایت مالی از این تیم در تعطیلات نیم‌فصل برای جذب بازیکن شاید بتواند در نیم‌فصل دوم چهره متفاوتی از پاس بسازد و پاسی‌ها از باتلاق انتهای جدول نجات پیدا کنند اما همدانی‌ها و هواداران این تیم دیگر قید لیگ برتر را در این فصل زده‌اند و تنها می‌خواهند پاس در لیگ یک ماندنی شود و به‌قول‌معروف از طلا گشتن پشیمان گشته‌ایم مرحمت فرموده ما را مس کنید.

هفته گذشته پاسی‌ها بازی زیبایی برابر تیم فوتبال نفت آبادان ارائه دادند اما عملکرد خوب دروازه‌بان نفت آبادان و تیرک دروازه مانع از این شد تا پاس در دیدار خانگی خود به پیروزی برسد و دست این تیم از کسب سومین پیروزی کوتاه ماند.

در این هفته تیم فوتبال پاس همدان به مازندران سفر کرده و برابر «خونه به خونه» این شهر باید به میدان برود هرچند دیدار این هفته پاسی‌ها بسیار سخت و دشوار است و شاگردان اکبر میثاقیان در تیم «خونه به خونه» تا این هفته نتایج بسیار خوبی کسب کرده‌اند و با ۲۶ امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی لیگ دسته اول فوتبال قرار دارند و برای حفظ جایگاه خود برای پیروزی در خانه به میدان خواهند آمد.

پاس تمام دیدارهای بیرون از خانه خود را به‌جز یک دیدار برابر نساجی مازندران واگذار کرده است

تیم فوتبال پاس همدان در این فصل در بیرون از خانه نتایج بسیار بدی کسب کرده و تمام دیدارهای بیرون از خانه خود را به‌جز یک دیدار برابر نساجی مازندران واگذار کرده و به همین دلیل هواداران همدانی امیدی به نتیجه‌گیری این تیم در دیدارهای بیرون از خانه ندارند به خصوص اینکه این دیدار برابر تیم مدعی و قدرتمند خونه به خونه برگزار می‌شود.

البته با جدایی و مصدومیت چند بازیکن تیم فوتبال پاس همدان این تیم باید دست‌وپاشکسته خود را به تعطیلات نیم‌فصل برساند و در نیم‌فصل با جذب بازیکن خود را تقویت کند.

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان در خصوص وضعیت تیم پاس با اشاره به شرایط این تیم در گفتگو با خبرنگار مهر در همدان اظهار داشت: شرایط برای تیم فوتبال پاس همدان بسیار سخت است و با تمام قدرت سعی و تلاش خود را می‌کنیم تا جایگاه پاس را در انتهای جدول بهبود ببخشیم.

رضا طلایی منش افزود: برای این موضوع دیگر چیزی برای از دست دادن نداریم و از تمام شرایط و ظرفیت استفاده می‌کنیم تا از این بحران نجات پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان با اشاره به دیدار این هفته پاس برابر تیم فوتبال «خونه به خونه» مازندران گفت: جایگاه تیم فوتبال خونه به خونه مازندران گویای همه‌چیز است و نشان می‌دهد که این تیم یکی از تیم‌های خوب، مدعی و قدرتمند لیگ یک است.

طلایی منش عنوان کرد: این تیم از کادر فنی خوب و بازیکنان باتجربه و حرفه‌ای سود می‌برد و به‌طورقطع در خانه خود و با حضور هواداران پرشوری که دارد برای برد قدم به این مسابقه خواهد گذاشت.

وی بابیان اینکه برای کسب امتیاز وارد میدان مسابقه خواهیم شد، بیان کرد: شرایط در جدول رده‌بندی به گونه است که نباید هیچ امتیازی را از دست بدهیم و در این دیدار نیز به دنبال کسب امتیاز هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان یادآور شد: با چندین محروم و مصدوم راهی این مسابقه شده‌ایم اما با آنالیزی که از حریف در طول هفته گذشته انجام داده‌ایم امیدواریم دست‌پر به همدان بازگردیم.

تیم پاس شرایط سختی را دنبال می‌کند

طلایی منش با اشاره به دیدارهای هفته آینده این تیم گفت: در چند بازی باقی‌مانده تا تعطیلات نیم‌فصل اول باید به مصاف تیم‌های مدعی و قدرتمند لیگ یک برویم و به همین علت شرایط سختی را دنبال می‌کنیم.

وی عنوان کرد: باید حداکثر امتیاز را از دیدارهای باقی‌مانده تا نیم‌فصل کسب کنیم تا جایگاه خود را در جدول بهبود ببخشیم.

گفتنی است تیم فوتبال پاس همدان در هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتبال امروز دوشنبه ۲ آذرماه ساعت ۱۴:۱۵ در ورزشگاه شهدای هفتم تیر بابل میهمان «خونه به خونه» این شهر است.

همچنین تیم فوتبال وحدت الوند همدان که پس از گذشت ۷ هفته از لیگ دسته دوم فوتبال همچنان در حسرت پیروزی به سر می‌برد در هفته هشتم امروز در ورزشگاه شهدای قدس همدان میزبان فولاد ب اهواز است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار