جدال سخت منصوری قرچک با شرکت حفاری

به گزارش خبرنگار مهر، هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور روز سه شنبه در شهرهای مختلف کشور پیگیری می شود که در یکی از مهم ترین دیدارهای این هفته، تیم های شهید منصوری قرچک  وشرکت حفاری به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

تیم شهید منصوری قرچک به عنوان یکی از تیم های قدرتمند سال های اخیر فوتسال ایران، نمایش پر فراز و نشیبی را در این فصل از رقابت های لیگ برتر از خود نشان داده است.

تیم منصوری که همواره جزو تیم های بالانشین جدول رده بندی بوده، تا پایان هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور در رتبه ای بهتر از  نهم قرار نگرفته است.

تیم شهید منصوری قرچک از جمله تیم های پرطرفدار لیگ است که همواره مورد حمایت هواداران قرچکی قرار داشته و قطعا باید حمایت از این تیم ادامه پیدا کند.

شکست در دو هفته پیاپی مقابل فرش آرای مشهد و دبیری تبریز جایگاه تیم منصوری قرچک را در جدول رده بندی تنزل داد، به همین خاطر نماینده قرچک در هفته هجدهم چاره ای جز پیروزی مقابل شرکت حفاری ندارد.

شرکت حفاری از جمله تیم های مدعی و خوب این فصل لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور است و تا پایان هفته هفدهم با کسب ۳۰ امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی قرار داشته و تنها شش امتیاز با صدر جدول فاصله دارد، به همین خاطر تیم منصوری کار سختی مقابل این حریف قدرتمند خواهد داشت.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار