شهرآورد تمام اصفهانی درنیمه‌نهایی جام حذفی/امیدواری به شکست رقیب

به گزارش خبرنگار مهر، دو تیم فوتبال سپاهان و ذوب‌آهن اصفهان، دو رقیب سنتی مسابقات لیگ برتر، عصر روز سه‌شنبه و از ساعت 14:30 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برای برگزاری نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور با یکدیگر دیدار می‌کنند.

دیدار روز سه‌شنبه از جهات مختلفی دارای اهمیت است اما مهم‌ترین مسئله این مسابقه، حذف یکی از دو تیم اصفهانی در راه رسیدن به فینال رقابت‌ها به شمار می‌رود.

ذوب‌آهن که فصل گذشته در عین ناباوری و با درخشش بازیکنان جوان خود، تا فینال جام حذفی پیش رفت، در فینال و پس از پیروزی مقابل نفت تهران، توانست قهرمانی این رقابت‌ها را به دست آورد تا پس از چندین فصل کابوس‌وار، دوباره نوید روزهای خوب را به هوادارانش بدهد.

این تیم اصفهانی در فصل جاری نیز عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت و شرایط خوب آن باعث شد که از ابتدا در بین تیم‌های مدعی لیگ برتر حضور پیدا کند.

سبزپوشان اصفهانی در حال حاضر با 20 امتیاز، در جایگاه سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارند و به دنبال این هستند که علاوه بر لیگ برتر، در جام حذفی نیز فینالیست شوند.

این تیم اصفهانی اما، در دیدار روز جمعه خود مقابل صبای قم، پس از هفته‌ها پیروزی متوقف شد تا با انگیزه بسیار، برای کسب پیروزی به مصاف سپاهان برود.

امید طلایی‌پوشان به پیروزی مقابل ذوب‌آهن

از سوی دیگر، سپاهان که در هفته‌های نخست لیگ برتر صدرنشین بلامنازع به شمار می‌رفت، رفته رفته دچار مشکلات و بحران‌هایی شد و از دوران اوج خود فاصله گرفت.

طلایی‌پوشان اصفهان تا پیش از دیدار روز جمعه خود مقابل نفت تهران، هفته‌ها رنگ برد را به خود ندیده بودند و این موضوع، انگیزه آنها را افزایش می‌دهد.

سپاهان برای رسیدن به نیمه‌نهایی رقابت‌های جام حذفی از سد تیم‌های سفیر قزوین، کارای شیراز و راه‌آهن تهران گذشته و جالب اینکه در همه این مسابقات، دو گل یا بیش از دو گل به ثمر رسانده است.

تیم اصفهانی در حال حاضر با سرمربی جدید خود، به دنبال کسب نتیجه در مسابقات جام حذفی است و ایگور استیماچ که به تازگی به این تیم اضافه شده، حساب ویژه‌ای روی جام حذفی باز کرده است.

بازیکنان این تیم در دیدار روز جمعه خود مقابل نفت تهران به پیروزی رسیدند تا در لیگ برتر 20 امتیازی شده و با یک پله اختلاف نسبت به ذوب‌آهن، در جایگاه چهارم قرار گیرند.

شاگردان ایگور استیماچ، به دنبال آن هستند که با پیروزی مقابل ذوب‌آهن، در نخستین جام با سرمربی جدید خود، فینالیست شوند.

غایبان شهرآورد اصفهان

سپاهان در دیدار روز سه‌شنبه مقابل ذوب‌آهن اصفهان، عبدالله کرمی، مدافع خود را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و کادر فنی طلایی‌پوشان نمی‌توانند در این مسابقه از او استفاده کنند.

از سوی دیگر، ذوب‌آهن در نیمه‌نهایی جام حذفی، اگرچه بازیکن محرومی ندارد اما مهرداد قنبری، محمدرضا عباسی و محمد نژاد مهدی را در این مسابقه به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و سپاهان اصفهان در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت 14:30 روز سه‌شنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار