کفاشیان: خواسته‌های کی‌روش به حق است؛ امکانات بهتری می‌خواهیم

علی کفاشیان می‌گوید برای حضور در مرحله سوم انتخابی جام جهانی باید امکانات بهتری برای تیم ملی فراهم شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی کفاشیان در حاشیه دوره آموزشی مدیریت فوتسال و حر‌فه‌ای سازی باشگاه‌های آن درباره مرخصی کا‌ر‌لوس کی‌روش، اظها‌ر کرد: بحث مرخصی نیست. در جلسه‌ای که با او برگزار کردیم درباره بر‌نامه‌ریزی‌های او بحث شد و از آنجایی که از صعود در مرحله فعلی مطمئن شدیم باید برای مرحله سوم خواسته‌های او را اجرا کنیم. کی‌روش خواسته‌های به حقی دارد که از میان آنها می‌توان به زمین تمرین مناسب، تجهیزات ورزشی و باز‌ی‌های تدارکاتی اشاره کرد. برای حضور در مرحله سوم باید تیم ‌ملی به خوبی آماده شود.

رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل در ادامه ا‌ضافه‌ کرد‌: مدتی بعد مسابقات زیر 23 سال مقدماتی المپیک در قطر برگزار می‌شود که کی روش این مسابقات را زیر نظر خواهد داش. بنا‌بر‌این بیست روز تا یک ماه دیگر برنامه‌های مقدماتی المپیک آغاز خواهد شد.

کفاشیان ا‌دا‌مه‌ داد: کا‌ر‌لوس کی‌روش درخواست یک اردو را در دی ماه داده بود، اما با توجه به این که در آن مقطع لیگ تعطیل بود و همزمان بود با اردوی تیم ‌ملی امید و همین طور لژیونرها هم نمی‌توانستند به اردوی تیم ملحق شوند، بنا‌بر‌این دیدیم که کی‌روش فقط 30 درصد از بازیکنان را می‌تواند در اختیار داشته باشد. بنا‌بر‌این با توافقاتی که با او انجام دادیم قرار شد که این اردو برگزار نشود. البته او نظارت‌هایش را به خوبی انجام می‌دهد و ما هم در فرصتی که در اختیار داریم چمن کمپ تیم ‌ملی و امکانات خودمان را بهبود ببخشیم.

او در پاسخ به این سوال که شایعه شده که کی‌روش دیگر به ایران بر نمی‌گردد و قرار است از تیم ‌ملی ایران جدا شود، آیا این موضوع صحت دارد، گفت: قرار نیست کی‌روش از تیم ‌ملی جدا شود. ما با او هما‌هنگی‌هایی را انجام داده‌ایم و قرار است چند بازی دوستانه برای تیم ‌ملی ترتیب دهیم. در فروردین ماه با عمان و هند بازی می‌کنیم و در ادامه با یکی، دو کشور اروپایی که درخواست بازی دوستانه داده‌اند بازی دوستانه خواهیم داشت. البته این بستگی به موافقت کی‌روش دارد. در جلسه‌ای هم که روز جمعه با یکدیگر داشتیم کی‌روش از ما قول گرفت که کمبودها را برطرف کنیم و ما هم از او قول گرفتیم که با قدرت به کارش ا‌د‌ا‌مه‌ دهد.

کفاشیان تاکید کرد: مرخصی چهار ماهه کی‌روش کذب محض است. او در برخی از سفر‌ها یکسری از بازدیدها را انجام می‌دهد که این جزو مرخصی‌های او محسوب نمی‌شود. البته او همیشه برنامه‌های خود را پیگیری می‌کند و این را باید بگویم که قرارداد ما با او یک ساله است و ما نمی توانیم این گونه با او رفتار کنیم وقتی که به مرخصی می‌رود حقوقش را قطع کنیم.

ا‌د‌ا‌مه‌ دارد....

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار