مهلت پذیرش ایده‌های برتر در نمایشگاه هفته پژوهش البرز تمدید شد

دبیرکل ستاد هفته پژوهش و فناوری استان البرز از تمدید مهلت پذیرش ایده‌های برتر خبر داد و گفت: مهلت ایده‌های برتر تا روز پنج شنبه پنجم آذر ماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه البرز، علی سلاجقه در نشست با دبیران کمیته‌های هفته پژوهش و فناوری استان البرز گفت: مهلت ارسال ایده‌های برتر تا روز پنج شنبه پنجم آذر تمدید شد.

وی افزود: علاقمندان جهت شرکت در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در جشنواره ایده‌های برتر استان البرز فرم ضمیمه را تکمیل و جهت بررسی به آدرس ایمیل m.javaheri@merc.ac.ir ارسال کنند.

سلاجقه خاطرنشان کرد: در نخستین روز هفته پژوهش و فناوری (14 آذر) آیین افتتاحیه و معرفی نمایشگاه در دانشگاه پردیس کشاورزی منابع طبیعی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

این مسؤول ادامه داد: کمیته علمی طبق نظام نامه ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری، شناسایی و انتخاب پژوهشگران برتر دستگاههای اجرایی و دانشگاهها را طبق مدارک و مستنداتی که ارسال کرده‌اند، انجام می‌دهد.

وی یادآورشد: باید تلاش کنیم برنامه‌های این هفته، سمینارها و نمایشگاه به بهترین نحو برگزار شود.

سلاجقه در پایان گفت: هفته پژوهش یکی از ویترین‌هایی هست که دانشگاه خود را عرضه می‌کند اگر در این محل خوب کار نکنیم، فرصت معرفی توانمندی‌ها را از دست داده‌ایم.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار