نشست بررسی پروژه‌های تحقیقاتی شورای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت برگزار شد

رفتارهای اخلاقی و تربیتی دفاع مقدس که رفتارهایی از جنس عاشورا بودند بایستی به عنوان یک محصول مورد نیاز جامعه امروز احصاء شود و در اختیار جامعه قرار گیرد .

به گزارش ایسنا، سردار جواد خضرایی مشاور شهردار تهران و مدیرعامل باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت در نشست بررسی پروژه‌های تحقیقاتی شورای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت با بیان مطلب فوق گفت:دفاع مقدس مظهر اخلاق و معنویت است و لازمه توسعه مفهومی الهامات و ارزش‌های دفاع مقدس مطالعه و تحقیق بیشتر در این زمینه است .

مشاور شهردار تهران اظهار کرد:در دفاع مقدس علیرغم جنگ که مظهر بد اخلاقی است،ارزش‌ها،معنویت‌ها و رفتارهای ارزشی در بین رزمندگان شکل گرفت ودفاع مقدس را که ناشی از دفاع در برابر تجاوز دشمن بود مظهر اخلاق و معنویت کرد.

وی گفت:باغ موزه دفاع مقدس در راستای ترویج فرهنگ مقاومت و با تشکیل شورای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت به دنبال تعمیق و بروزرسانی این ارزش‌ها و الهامات در جامعه امروز است .

در ادامه این نشست که با حضور جمعی از استادان علوم تربیتی و علوم اجتماعی دانشگاه‌های کشور برگزار شد اعضای کمیته سیاست‌گذاری شورای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت به بحث و تبادل نظر با حاضران پرداختند.

مهندس چهاربند مدیرکل آموزش و پروش استان تهران،دکتر پیری استاد دانشگاه جامع امام حسین (ع)، دکتر کاظم‌زاده مشاور عالی شهردار تهران،دکتر محکی مدیرکل دفتر مطالعات شهرداری تهران و دکتر عماری قائم مقام اداره کل مطالعات شهرداری تهران اعضای کمیته سیاست‌گذاری شورای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت هستند.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار