برپایی شب شعر عاشورایی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز

به گزارش خبرگزاری مهر، عطاالله امیدواری رئیس اداره قرآن و عترت (ع) دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: احد ده بزرگی، سید محمدامین جعفری حسینی، سید حسین متولیان، عمار موحد، امیر مرزبان، احمد بابایی و محسن کاویانی از جمله شاعران برتر کشور، در این محفل معنوی  گردهم آمده و شعر و نوای عاشورایی می خوانند.

وی با اشاره به داوری آثار ارسالی دانشجویان، استادان و کارکنان جامعه دانشگاهی به این شب شعر، از شعرخوانی شاعران برگزیده در کنار شاعران دعوت شده به این آیین خبر داد.

امیدواری هدف از برگزاری این مراسم معنوی را گرامیداشت اربعین شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش عنوان کرد و افزود: در این برنامه می کوشیم، با بهره گیری از اثربخشی فرهنگ، در حفظ و ماندگاری واقعه كربلا ایفای نقش کنیم.

وی اضافه کرد: این شب شعر عاشورایی، ساعت ۱۸ روز سه شنبه، سوم آذرماه کار خود را آغاز می کند و از تمامی علاقه مندان برای شرکت در این گردهمایی معنوی دعوت می شود.

این مراسم به میزبانی اداره قرآن و عترت(ع) معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با همکاری کانون دانشجویی شعر پیچک، ستاد یادواره شهدا و بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) برگزار می شود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار