دومدرسه درخرم آباد احداث می شود/کمبوداعتبارات احداث فضاهای آموزشی

محمد چگنی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به زودی کار احداث دو باب مدرسه در منطقه دو خرم آباد آغاز می شود.

وی با اشاره به مشکلات فراوان در زمینه ایجاد فضاهای آموزشی در استان عنوان کرد: این مشکل نیز در حوزه تجهیز فضاهای آموزشی استان نیز وجود دارد.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان با بیان اینکه اعتبارات این حوزه بر اساس پارامترهای خاص به این اداره کل تخصیص داده می شود گفت: منابع این اداره کل در قالب اعتبارات استانی، ملی و همچنین اعتبارات گرمایشی مدارس در نظر گرفته می شود.

چگنی با اشاره به کمبود اعتبارات برای احداث فضاهای آموزشی در استان لرستان عنوان کرد: متاسفانه سال گذشته اعتبارات نوسازی مدارس استان کاهش یافت و این امر موجب شد که در بحث اجرای پروژه های خود با مشکل مواجه شویم.

وی با بیان اینکه با این حجم کم اعتبارات باید علاوه بر پرداخت مطالبات پیمانکاران نسبت به تعمیرات و خرید تجهیزات مدارس نیز اقدام کنیم گفت: همچنین طی چند سال اخیر تکمیل پروژه های نیمه تمام در این حوزه یکی از اولویت های در دستور کار بوده که این امر باید در استان عملیاتی شود.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان با بیان اینکه تلاش ما این بوده که با مشارکت خیران نسبت به تکمیل پروژه های نیمه تمام آموزشی اقدام کنیم گفت: همچنین سعی ما این بوده که از محل اعتبارات استانی و ملی خود نسبت به تجهیز مدارس استان اقدام کنیم.

چگنی از احداث دو باب مدرسه در مرکز استان لرستان خبر داد و گفت: طی روزهای آینده کلنگ احداث یک بار مدرسه شش کلاسه در منطقه ماسور خرم آباد و همچنین یک باب مدرسه در منطقه دو خرم آباد به زمین زده می شود و کار احداث آن نیز در اسرع وقت آغاز می شود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار