نظارت ویژه بر فرآورده‌های گوشتی و دامی در دشتی صورت گیرد

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مهرجو صبح دوشنبه در آئین تودیع و معارفه رئیس دامپزشکی شهرستان دشتی با تبریک هفته بسیج به نقش این اداره درتامین سلامت مردم اشاره کرد و اظهار داشت: همه ما به اهمیت جایگاه و ماموریت‌های دامپزشکی در سلامت و ایمن سازی جامعه واقف هستیم.

وی افزود: قطعا اگر این ماموریت‌ها دقیق و به‌موقع انجام شود نتایج و دستاوردهای خوبی در سطح جامعه شاهد خواهیم بود و اگر خدای نکرده اختلالی صورت بگیرد ضرر و زیان آن متوجه مردم و جامعه خواهد بود.

مهرجو با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته توسط دامپزشکی، تصریح کرد: شهرستان دشتی به لحاظ وسعت دومین شهرستان در سطح استان است و در تولید گوشت سفید و قرمز و محصولات آبزی پروری دارای جایگاه بالایی در سطح استان است که نیاز به نظارت بیشتر دارد.

وی بر نظارت و کنترل جدی عرضه مواد پروتینی تاکید کرد و گفت: در بحث نظارت باید به موازات نظارت جدی به زیرساخت‌ها در این زمینه وجود داشته باشد لذا شهرداران به تعهدات خودشان در خصوص کشتارگاه‌ها عمل کنند.

مهرجو یادآور شد: امروزه افراد سودجو و فرصت‌طلب از ضعف روزنه‌های نظارتی استفاده می‌کنند که ضرورت دارد با جدیت با آنها مقابله کرد.

مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر نیز گفت: نظارت بهداشتی و مواد غذایی دارای جایگاه ویژه‌ای در سطح استان است که به همین منظور نیاز به نیروی قوی و با تجریه بود.

مرتضی بحرانی با بیان اینکه دکتر عباسی خدمات بسار خوبی را در شهرستان دشتی داشته است، افزود: مهندس ایزدی نیز از نیروهای جوان و با فکر و اندیشه خوبی است.

در پایان، احمد ایزدی به سمت سرپرست دامپزشکی شهرستان دشتی معرفی و با اهدای لوح تقدیر از خدمات محمدرضا عباسی تجلیل به عمل آمد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار