ساری: احساسات امتیاز آور نیستند

سرمربی ناپولی تاکید کرد احساسات برای هیچ تیمی امتیاز آور نیستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، فیروزه‌ای پوشان در دیدار هفته سیزدهم سری A موفق شدند در ورزشگاه بنتگودی با نتیجه دو بر صفر مقابل ورونا به برتری برسند.

لورنزو اینسینیه 67 و گونسالو ایگواین 74 برای ناپولی گلزنی کردند تا تیمشان را 28 امتیازی کرده و به رده دوم جدول رده بندی برسانند. ورونا هم با 6 امتیاز در رتبه نوزدهم ایستاده است.

مائوریتسیو ساری در کنفرانس خبری پس از این دیدار اظهار کرد: هیچ‌گاه احساسات نمی‌تواند برای تیم ما امتیاز آوری کند. با پیروزی در این دیدار توانستیم به رکورد 16 دیدار بدون شکست برسیم اما تیم‌هایی هستند که از ما بسیار سریع‌تر در مسیر موفقیت گام برمی‌دارند. می‌خواهیم هفته به هفته پیش برویم و دلیلی هم ندارد به بازی‌های چند هفته بعد اهمیت بدهیم. اکنون کیفیت تیم‌مان بسیار بالاست و توانایی پیروزی مقابل هر تیمی را داریم. از بین تیم‌هایی که تاکنون مقابل آنها بازی کرده‌ایم، فیورنتینا بهترین‌شان بوده است.

ساری اضافه کرد: بازیکنان باکیفیتی در تیمم دارم و ارائه فوتبال زیبا و خوب با آنها کار ساده‌تری است. در طول دو یا سه سال گذشته و زمانی که در امپولی مربیگری می‌کردم، چنین بازیکنانی در اختیار نداشتم اما از نظر شخصیت تیمی، در حد ناپولی بودند.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار