سوسا: ستاره‌های تیمم نمایش همیشگی را نداشتند

سرمربی فیورنتینا اعلام کرد بازیکنان بزرگ این تیم، نمایش همیشگی‌شان را نداشتند که همین مساله موجب کسب تساوی خانگی شده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از مدیاست پرمیوم، ویولا در سیزدهم لیگ فوتبال ایتالیا در خانه مقابل امپولی با نتیجه دو بر دو متوقف شد.

29 هزار تماشاگر در ورزشگاه آرتمیو فرانچی از نزدیک این دیدار را تماشا کردند اما در نهایت، تیمشان نتوانست به پیروزی برسد. مارکو لیوایا 18 و مارسل بوخل 27 برای امپولی گلزنی کردند و برای فیورنتینا هم نیکولا کالینیچ در دقیقه‌های 56 و 61 گل زد. بدین ترتیب، بنفش‌ها با 28 امتیاز به رده سوم رسیدند و امپولی هم با پانزده امتیاز در رتبه شانزدهم ایستاد.

پائولو سوسا در واکنش به این تساوی خانگی اظهار کرد: بازگشت به بازی و نمایش خوبی که ارائه کردیم، نشان از شخصیت بالای تیمی‌مان داشت. عملکرد شاگردانم در این دیدار به شکلی بود که فقط برای کسب پیروزی می‌جنگیدند. به کیفیت فوتبال بازیکنانم اعتقاد دارم. البته در این دیدار، چند تن از آنها نمایش همیشگی‌شان را نداشتند زیرا بعد از انجام بازی‌های ملی، همواره اینچنین است.

سوسا در ادامه تاکید کرد: وقتی ترکیب اولیه تیم را چیدم، به خودم قول دادم به گذشته فکر نکنم. شغلم این است که بتوانم بازیکنانی که در دسترس دارم را آنالیز کنم. اینکه بتوانم همه‌شان را از نظر تاکتیک‌پذیری و درک فوتبالی را دوست دارم زیرا با این کار می‌توانم دیدگاه فوتبالی‌شان پیشرفت بدهم.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار