برنامه‌های هفته بسیج در شیراز

فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز گفت: به ازای هر صندلی مدیریتی در کشور، تقریبا 73 شهید داده‌ایم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، سرهنگ پاسدار اسماعیل محبی‌پور در جمع مدیران شهرستان شیراز، با تبریک فرارسیدن هفته بسیج، گفت: در ایران حدود 3000 پست مدیریتی وجود دارد و تعداد شهدا تاکنون 225 هزار نفر برآورد شده است با این حساب، به ازای هر صندلی مدیران، 73 شهید تقدیم این نظام کرده‌ایم.

وی اظهار کرد: توجه به این نکته، حساسیت کار مدیران و لزوم دقت در رعایت حق‌الناس و توجه به مسیرهای خدمت‌ بی‌منت و صحیح را به ما گوشزد می‌کند.

این مقام نظامی همچنین با یادآوری اینکه سی و ششمین سالگرد تشکیل ارتش 20 میلیونی است، شعار امسال هفته بسیج را «بسیج؛ دست قدرت خدا» عنوان و اضافه کرد: امسال محور تمام برنامه‌ها استکبار‌ستیزی و جلوگیری از نفوذ است.

محبی‌پور روزشمار هفته بسیج را برشمرد و گفت: امسال در هفته بسیج 25 عنوان برنامه محوری در شهر شیراز و یک هزار برنامه در چهار ناحیه پیش‌بینی‌شده است که توسط عوامل بسیجی اجرایی می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز سپس بیان کرد: امسال فرماندهان گردان‌های بیت‌المقدس، امام علی و امام حسین (ع) برای بیعت مجدد با مقام معظم رهبری، روز چهارشنبه و به همراه 400 نفر از فرماندهان گروهان‌ها و دسته‌ها، به محضر نماینده ولی فقیه در فارس مشرف خواهند شد.

محبی‌پور یادآور شد: مراسمی در روز پنجم آذرماه در چهار نقطه از شیراز به‌صورت مجزا توسط نواحی چهارگانه بسیج برگزار می‌شود و 15 هزار بسیجی در گردهمایی «شکوه ایستادگی» شرکت می‌کنند.

وی متذکر شد: در بحث اقتصاد مقاومتی نمایشگاه در مجتمع شلمچه برپاشده و دستاوردهای بسیج در عرصه اقتصاد مقاومتی، اشتغال‌زایی و محرومیت‌زدایی در معرض دید عموم قرار گرفته است.

فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز افزود: بسیج در سال 94 بالغ‌بر 74 میلیارد تومان در قالب خدمات و تسهیلات در بخش اقتصاد، اشتغال و محرومیت‌زدایی کارکرده است.

محبی‌پور گفت:در این هفته برای گرامیداشت یاد شهدای پایگاه‌ها، محله‌ها و ادارات 50 برنامه اجرا می‌شود ضمن آن‌که شاهد افتتاح سالن‌های ورزشی در شهر شیراز خواهیم بود.

به گفته وی، بسیج ظرف سه سال دو برابر سالن‌های ساخته‌شده در طول تاریخ استان فارس سالن ورزشی ساخته که مورد بهره‌برداری توسط عموم مردم است.

محبی‌پور در تشریح دیگر برنامه‌های هفته بسیج گفت: در این هفته 20 گروه‌ درمانی به مناطق محروم شهرستان و حاشیه شیراز اعزام می‌شوند و همچنین ویزیت رایگان در مراکز درمانی سپاه فجر و خدمات نیم‌بها در درمانگاه‌های تخصصی و پاراکلینیکی برای بسیجیان ارائه می‌شود.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار