اجرای طرح ویژه برخورد با خودروهای شیشه‌ دودی در گیلان

مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به استفاده برخی رانندگان از شیشه‌های دودی برای خودروهای خود اظهار کرد: با توجه به قوانین جاری در کشور استفاده و نصب شیشه دودی در خودرو ممنوع است.

وی با بیان اینکه نصب شیشه دودی مشمول اعمال قانونی می‌شود، افزود: اگر شیشه دودی به نحوی باشد که داخل خودرو مشخص نباشد راننده ابتدا 50 هزار تومان جریمه نقدی می‌شود و سپس مراحل بعدی را باید طی کند.

فرمانده پلیس راه گیلان ادامه داد: با توجه به اینکه تعداد زیادی از رانندگان وسایل نقلیه اقدام به دودی کردن شیشه‌های خود می‌کنند به نحوی که داخل آن معلوم نیست، از امروز طرح ویژه برخورد با شیشه دودی در گیلان اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ماموران پلیس راه گیلان از امروز جلوی خودروهای با شیشه‌های دودی را می‌گیرند، خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده، تمام موارد اعمال قانون مشمول راننده می‌شود.

رستگار در ادامه به محورهای مواصلاتی و ارتباطی استان اشاره کرد و یادآور شد: اکنون تمام محورهای گیلان باز است و تردد در آنها جریان دارد.

وی با تصریح بر اینکه شرایط برای رانندگی خوب و بدون محدودیت ترافیکی مهیاست، یادآور شد: تردد ایمن در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان با رعایت مقررات رانندگی انجام می‌شود.

فرمانده پلیس راه گیلان توجه به سیستم روشنایی خودروها و پرهیز از سبقت و سرعت غیرمجاز و رعایت فاصله طولی را مورد تأکید رانندگان قرار داد.

انتهای پیام/2300/و20

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار