بارش باران در خراسان رضوی/ تردد روان در مسیرهای منتهی به مرزهای شلمچه، چزابه و مهران

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در محورهای سرخس، تایباد و خواف در استان خراسان رضوی بارش باران جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به انسداد محور شمشک به دیزین پرداخت و تصریح کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

این مقام ارشد راهور ناجا در پاسخ به دیگر پرسش فارس در مورد وضعیت تردد در استان‌های جنوبی و غربی کشور با توجه به تردد زائران اربعین حسینی بیان داشت: در حال حاضر شاهد افزایش نرخ تردد به مرزهای مهران، شلمچه و چزابه هستیم.

سرهنگ رحمانی با بیان این مطلب که تا کنون مشکل خاصی گزارش نشده، گفت: ترافیک در مسیرهای منتهی به مرز به صورت روان در جریان است و خوشبختانه حادثه خاصی نیز گزارش نشده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به زائران اربعین حسینی و رانندگانی که قصد عزیمت به مرزهای جنوبی و غربی کشور را دارند، توصیه کرد: حتماً این دسته از رانندگان با برنامه‌ریزی لازم بدون خستگی و خواب‌آلودگی اقدام به رانندگی کنند و برای تردد در مناطق خوزستانی به خصوص مرز مهران تجهیزات ایمنی و زنجیر چرخ را برای مواقع ضروری به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار