سیب زمینی‌های با کیفیت پایین معدوم شده است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، غلامرضا نوری قزلجه در نشست علنی امروز (دوشنبه 2 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر آیین‌نامه‌ای گفت: براساس ماده 13 آیین نامه داخلی مجلس در صورتی که اخطاری خارج از دستور و موضوع در مجلس بیان شود باید میکروفن اخطار دهنده قطع شود.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:‌ در جلسه علنی امروز یکی از همکاران اخطار خود را بیان کردند اما بعد از بیان مطلب این نماینده به صورت کامل، که خارج از دستور بود میکروفن وی قطع شد.

وی افزود:‌ طرف صحبت آقای کوچک زاده در اخطارشان به ظاهر دولت بود، اما مدنظر وی کشاورزان بودند این در حالی است که باید سوال کرد آیا مردمی که آقای کوچک‌زاده از آنان صحبت می‌کند کشاورزان و سیب زمینی کاران را نیز شامل می شود؟ آیا از حال و روز کشاورزان و وضعیت فروش محصولاتشان خبر دارند؟

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس خطاب به دکتر لاریجانی افزود: زمانی میکروفن آقای کوچک زاده قطع شد که وی توانست صحبت خود را به صورت کامل بیان کند و نباید فراموش کرد هزاران تن سیب زمینی بین نهادهای حمایتی توزیع شده است و تنها مقدار اندکی از سیب زمینی ها که کیفیت پایینی داشته معدوم شده است و این اتفاق در سال های گذشته نیز رخ داده است و می تواند بازار را تحریک کند، آیا اینگونه باید این اقدام تخطئه شود.

 لاریجانی در پاسخ به تذکر آیین نامه‌ای نوری قزلجه گفت: باید ابتدا بحث یک نماینده در اخطار را متوجه بشویم و در صورتی که درک کنیم که اخطار در موضوع مطرح نشده است می توانیم میکروفن را قطع کنیم.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار