افتخاری: هزینه سفر بانوان به گواتمالا را سفیر ایران در مکزیک می‌پردازد

رییس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال می‌گوید بودجه سفر تیم ملی بانوان به گواتمالا را سفیر ایران در مکزیک می‌پردازد.

به گزارش ایسنا، سیدرضا افتخاری در حاشیه دوره آموزشی مدیریت فوتسال و حرفه‌ا‌ی‌سازی باشگاه‌های آن درباره اینکه هزینه اعزام تیم فوتسال بانوان به گواتمالا توسط وزارت ورزش پرداخت می‌شود یا فدراسیون فوتبال؟ اظهار کرد: فرقی نمی‌کند این پول از کجا پرداخت شود. هزینه‌ها را سفیر ما در مکزیک با هماهنگی وزارت ورزش پرداخت می‌کند.

رییس کمیته فوتسال درباره اینکه چه زمانی قرارداد کادرفنی تیم ملی فوتسال بسته می‌شود، گفت: قراردادها آماده است و فقط باید امضا شود.

او همچنین درباره تورنمنت چین نیز خاطرنشان کرد: ما بودجه لازم را نداشتیم تا در این مسابقات حضور پیدا کنیم اما فدراسیون فوتبال چین از ما خواست تا به آنجا بیاییم و خودشان هزینه سفر و اقامت ما را تامین می‌کنند. هزینه سفر ما 16 هزار دلار می‌شد که آن را فدراسیون فوتبال چین متقبل می‌شود. در همین راستا از ناظم الشریعه خواستیم تا لیست 18 نفره خود را به اضافه هفت نفر معرفی کند که او این کار را انجام داد. از این 18 نفر چهار نفر حذف می‌شوند و در پایان 21 نفر باقی می‌مانند. در طول تورنمنت هم لیگ را تعطیل نمی‌کنیم. شاید چند روزی جابجا شود چرا که زمان برای به تعویق انداختن بازی‌ها نداریم.

افتخاری درباره اینکه آیا لباس تیم ملی فوتسال تامین شده است یا نه، گفت: قبل از سفر به برزیل دیداری را با نماینده آل اشپورت در امارات داشتیم که دو نفر از اعضای کادرفنی هم آمده بودند. در آنجا لباس تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا را تحویل گرفتیم و الان در انبار است تا مسابقات آغاز شود. هیچ مشکلی برای تامین لباس نداریم.

رییس کمیته فوتسال درباره برگزاری این سینمار نیز گفت: برگزاری آن پیشنهاد من بود که به AFC‌ دادم. ایران به سطحی رسیده که نیاز داریم مدیران ما دوره‌های مدیریت را ببینند و از قوانین و مقررات آن آگاه شوند. در حال حاضر ما 260 تیم در لیگ‌های مختلف داریم که مدیریت آن بدون برنامه‌ریزی امکان‌پذیر نیست. همان‌طور که لیگ ما اشکالاتی دارد که امیدواریم با این سمینار تا حدودی مرتفع شود. در حال حاضر تعدادی از تیم‌های ما با مشکل مالی مواجه هستند و سعی داشتند کناره‌گیری کنند که ما اجازه این کار را ندادیم تا سال بعد هم از حضور آنها بهره ببریم. بخش مشکلات اقتصادی ما با توجه به وضعیت کشور رو به حل شدن است.

ادامه دارد ...

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار