کمیته ایثارگران در استان‌ها تشکیل می‌شود

مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:بنیادهای شهید استان‌ها باید با مشارکت سایر سازمان‌ها نسبت به تشکیل کمیته ایثارگران برای برنامه دهه مبارک فجر اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، اسکندر یارنسب با بیان اینکه شعار دهه فجر سال جاری، تداوم، اقتدار و عزت انقلاب اسلامی در پرتو ولایتمداری، همدلی و هم زبانی دولت و ملت تعیین شده است،افزود: روز دوشنبه، 12 بهمن ماه 94 به مناسبت بازگشت امام خمینی (ره) به میهن و آغاز دهه مبارک فجر، روز «انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره)، ولایت فقیه و رهبری»، روز 13 بهمن روز «انقلاب اسلامی، مردم سالاری دینی، همدلی و هم زبانی دولت و ملت»، و روز 14 بهمن ماه نیز به مناسبت روز فناوری فضایی، روز «انقلاب اسلامی، نهضت علمی، اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی» نامگذاری شده است.

یارنسب اظهار کرد: روزهای 15، 16 و 17 بهمن ماه 94 نیز به ترتیب «انقلاب اسلامی، ایمان، جهاد و شهادت»، «انقلاب اسلامی، وحدت امت اسلامی، عدالت خواهی و انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج)» و «انقلاب اسلامی، تحکیم بنیان خانواده، جوانان و سبک زندگی ایرانی اسلامی» نامگذاری شده است. روز 18 بهمن نیز روز «انقلاب اسلامی، معنویت گرایی، حاکمیت ارزش‌ها، فرهنگ و تمدن اسلامی» نام گذاری شده است.

وی اظهار کرد: «انقلاب اسلامی، آمادگی دفاعی، امنیت همه جانبه، اقتدار و عزت منطقه‌ای و بین‌المللی»، «انقلاب اسلامی، الهام بخشی، حمایت از جبهه مقاومت و مبارزه با تروریسم بین‌المللی»، «انقلاب اسلامی، دشمن‌شناسی، استکبارستیزی و مقابله با نفوذ دشمن» و «انقلاب اسلامی، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» نیز به عنوان عناوین روزهای 18، 19، 20 و 21 بهمن ماه سال جاری مشخص شده است.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار