امروز جمهوری اسلامی ایران مرکز جهان اسلام است

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، محمدعلی رامین در مراسم نهضت روشنگری سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین که صبح امروز در دو حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا (ع) شهر اقبالیه و حوزه ابوذر شهر محمود آباد نمونه برگزار شد، با تبریک به مناسبت هفته بسیج اظهار کرد: نفوذ یکی از شرایط انسانی بوده و هر کس بخواهد بر دیگری مسلط شود باید بر ذهن، فکر و جسم او نیز مسلط شود؛ این مهم برای فرد و جامعه نیز حقیقت دارد.

وی با بیان اینکه جامعه اسلامی، جامعه‌ای است که به دنبال پاکی بوده و می‌خواهد فعال، مطلع، باخبر، مستقل، پیشرفته و توانا باشد، ادامه داد: چنین جامعه‌ای از سوی یک‌سری کشورهای دارای قدرت دارای مشکل بوده و تنها راه مقابله با آنان، نفوذ است.

معاون مطبوعات دولت نهم، به نفوذ اشاره و خاطرنشان کرد: نفوذ از طریق ماهواره، سایت‌ها، اینترنت، تبلیغات، هنر، قصه و غیره انسان‌های جامعه اسلامی را هدف قرار داده‌ است تا هرچه را که دشمن می‌خواهد انجام دهند؛ در این راستا باید نسل نوجوان و جوان ما هوشیار باشند.

وی با اشاره فعالیت‌های گسترده رسانه‌ها در زمینه نفوذ بیان کرد: امروزه دشمنان با فریب دادن افکار عموم آنان را مقابل هدف شوم‌شان قرار داده‌ و از طریق رسانه‌ها بر آنان تأثیر گذاشته‌اند، اما نه به‌طور کامل؛ در این راستا مقام معظم رهبری طی دو سال گذشته بیش از 70 مرتبه به این مسئله مهم اشاره کرده‌ است.

رامین عنوان کرد: اگر کسی انگیزه راضی کردن دشمنان را نداشته باشد خطر نفوذ نیز کاهش می‌یابد.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران امروزه مرکز جهان اسلام است، یادآور شد: این مسئله در تاریخ اسلام بی‌سابقه بوده و رهبر انقلاب اسلامی با هدایت کشور نیز، تمام کشورهای اسلامی دنیا را مدیریت می‌کند؛ واقعاً این یک پدیده استثنایی است.

معاون مطبوعات دولت نهم با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران به همت بسیجیان، مقتدرانه در مقابل دشمنان جهان اسلام ایستاده و برای حفظ این مرز و بوم تلاش کردند.

وی با اشاره به انرژی هسته‌ای، اضافه کرد: دانشمندان بزرگ جهان می‌گویند هر کس این فناوری مدرن هسته‌ای را نداشته باشد یک کشور عقب‌مانده محسوب می‌شود.

رامین گفت: حالا که این همه مهندس و دانشمند برای رسیدن به این تکنولوژی تلاش کرده‌اند تا مایه سرفرازی کشور ایران باشند، آیا این حرف درستی است که آن‌ها می‌زنند و مانع رسیدن ما به این تکنولوژی می‌شوند.

معاون مطبوعات دولت نهم، با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران برای زمینه‌سازی ظهور امام زمان (عج) ساخته شده است، تأکید کرد: مقام معظم رهبری نیز نایب امام زمان (عج) بوده و وظیفه ایشان بسترسازی برای ظهور است و کسی که با او مخالفت می‌کند با حکومت امام زمان (عج) مخالفت کرده است.

انتهای پیام/77023/صا40

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار