زورگیری، هنگام فرار از دست پلیس

خرده‌فروش موادمخدر هنگام فرار از دست ماموران پلیس، با قمه یک موتورسیکلت را گرفت و متواری شد، اما با شلیک 12 تیر به فرارش پایان داد.

به گزارش فرهیختگان، ساعت 18 جمعه، ماموران کلانتری 108 نواب هنگام گشت‌زنی در میدان جمهوری، متوجه فروش مواد مخدر از سوی راننده یک خودروی پژو پرشیا شدند و به راننده دستور ایست دادند. با بی‌توجهی این مرد به دستور پلیس و فرار او از محل، تعقیب و گریز برای او در حالی آغاز شد که او با خودرو‌یش با سرعت سرسام‌آوری حرکت می‌کرد و چندین بار نیز در مسیر به خودروها و علائم هشداردهنده در خیابان برخورد کرد.

 در حالی که این برخوردها باعث توقف خودروی متهم شد، مرد جوان با قمه موتورسیکلت یکی از شهروندان را زورگیری کرد و به فرارش ادامه داد.  در ادامه، ماموران با شلیک 12 تیر جنگی متهم را در تقاطع کارون متوقف کردند و پسر جوان قبل از درگیری با پلیس زمین‌گیر شد. 

سیروس کتابعلی، سرکلانتر هشتم پلیس پایتخت در این باره گفت: «متهم 20 ساله که از موادفروشان سابقه‌دار محدوده نواب بود پس از تشکیل پرونده، برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت.»

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار