راه‌اندازی «سرای محله سلطان عطابخش» در کاشان

راه‌اندازی «سرای محله سلطان عطابخش» در کاشان

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان از امامزاده سلطان عطابخش بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان مجتبی رضا زاده  در این بازدید، از راه اندازی «سرای محله سلطان عطابخش» همزمان با ایام الله دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

رضازاده گفت: «سرای محله سلطان عطابخش»  سرای محله با هدف افزایش اعتماد و ارتباط متقابل بین شهرداری و ساکنین محلی، تلاش جهت احیاء و برجسته سازی هویت و جایگاه محله ای و تقویت وافزایش همکاری مشترک شهروندان و شهرداری در انجام فعالیت های مختلف فرهنگی و اجتماعی در کاشان راه اندازی می شود.

وی اظهار داشت: سرای محله از جمله مراکز فرهنگی آموزشی است که فعالیت آن در محلات می تواند علاوه بر تقویت مبانی اعتقادی و مباحث آموزشی ساکنان محله سطح معلومات فرهنگی و عمومی آنها را نیز افزایش دهد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان افزود: راه اندازی سرای محلات ایده بسیار موثر و سازنده ای در تقویت ارتباط مردم و مسوولان  به ویژه در حوزه شهرداری و شورا است تا مشکلات و معضلات آنها بهتر، بیشتر و سریعتر رسیدگی شود.

رضازاده تصریح کرد:توسعه و ارتقای فرهنگ شهروندی، تلاش در جهت احیای هویت محله، جلب مشارکت همه جانبه شهروندان و توزیع بهتر امکانات فرهنگی، اجتماعی و خدماتی شهرداری در سطح شهر، خدمت رسانی به مردم و دسترسی بهتر و راحت تر آنها به فعالیت های فرهنگی، هنری، اجتماعی و گروهی در راستای فرهنگ سازی و فراهم کردن محیطی سالم و پرنشاط برای محله هایی که شهروندان با کمبود فضاهای فرهنگی روبرو هستند شورایاری ها و سراهای محله راه اندازی می شود.

سرای محله در ۵۳ محله کاشان با هدف ایجاد زمینه‌های لازم برای افزایش مشارکت فرهنگی شهروندان افتتاح می‌شود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار