واکنش نمایندگان به بازگشت کوچک زاده چه بود

واکنش نمایندگان به بازگشت کوچک زاده چه بود

برخی نمایندگان مجلس پس از بازگشت مهدی کوچک زاده به صحن علنی مجلس٬ واکنش‌هایی داشتند که جالب‌ترین آن واکنش پیرموذن بود وقتی که می‌گفت تازه از دستش راحت شده بودیم که برگشت!

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا٬ لحظاتی پیش مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران که در دقایق ابتدایی نشست علنی صبح امروز مجلس، در حاشیه اخطار قانون اساسی و در اعتراض به نحوه مدیریت جلسه با تقدیم استعفای خود به هیات رئیسه و ایجاد تشنج و هیاهوی فراوان مجلس را ترک کرده بود، با حضور در صحن علنی بر روی صندلی خود نشست.

کوچک‌زاده که حدود ساعت ۸:۳۰ صبح امروز از صحن علنی مجلس خارج شده بود حدود ساعت ۱۰ صبح به مجلس بازگشت و پس از آنکه دقایقی در کنار درب ورودی صحن نظاره‌گر همکارانش بود، به سمت صندلی خود حرکت کرد.

این در حالی است که در‌‌ همان بدو ورود کوچک‌زاده، بهروز نعمتی عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت مجلس به سمت او حرکت کرد و با تعجب پرسید: چرا برگشتی؟!!

با این حال شاید جالب‌ترین واکنش نسبت به بازگشت کوچک‌زاده را باید در رفتار پیرموذن نماینده مردم اردبیل، نمین و سرعین جستجو کرد که پس از بازگشت نماینده مستعفی تهران خود را به او رساند و با صدای بلند و در حالی که می‌خندید٬ نسبت به بازگشت کوچک‌زاده واکنش نشان داد.

پیرموذن که بر روی لبه صندلی کوچک‌زاده نشسته بود و او را در آغوش می‌فشرد و می‌خندید، با نشان دادن او به خبرنگاران فریاد می‌زد کوچک‌زاده برگشته است...

پیرموذن همچنین رو به خبرنگاران با صدای بلند گفت: تازه از دست او راحت شده بودیم، خوشحال شده بودیم اما کوچک‌زاده برگشته است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار