بسیج تمام معادلات دشمن را بر هم زده است

به گزارش خبرنگار مهر،  ابراهیم نکو عصر یکشنبه در بازدید از نمایشگاه کتاب و کتابخوانی شهرستان رباط کریم و بهارستان که از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و متولیان امورکتابخانه های عمومی این دو منطقه بر پا شده بود، اظهار داشت: باید تقار

ن هفته بسیج و کتاب را به فال نیک گرفت.

وی ادامه داد: بسیج طی سه دهه اخیر همواره در برابر توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی ایران ایستاده و به رسالت خود عمل کرده است.

نکو افزود: آغاز ناگهانی جنگ هشت ساله  از سوی دشمنان  نیز برای ما  پایانی توفیق آمیز داشت چرا که با ورود سربازان خمینی کبیر به میدان جنگ، تحولات و آرایش نظامی به نفع جمهوری اسلامی ایران پیش رفت و توانستیم سرافرازانه پیروز میدان باشیم.

وی همچنین یاد آورشد : فراز و نشیب های فراوانی بواسطه دشمنان داخلی و خارجی  پیش روی این انقلاب  قرار داشته اما آنان غافل از حضور مقتدرانه نیروهای مخلص بسیجی بودند که توانستند معادلات پوچ و بی اساس دشمن را بر هم زنند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: برای ارتقای سطح فرهنگ کتاب و کتابخوانی نیز باید  با استمداد از تفکر بسیج، کمر همّت ببندیم  وگامی در راستای احیای فرهنگ کتاب وتوسعه کتابخوانی برداریم.

نماینده مردم شهرستان رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی در پایان افزود : باید در امر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با الهام گرفتن از فرهنگ زیبای بسیج دست در دست هم دهیم،  تا غباراز چهره کتاب هایمان در کنج اتاق ها برداریم.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار