تنها راه سعادت عمل کردن به فرمایشات ولایت فقیه است

به گزارش خبرنگار مهر، محرمعلی والدی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در مراسم یادواره شهدای چوبیندر با تبریک هفته بسیج گفت: باید تفکر بسیجی را در جامعه پیاده کنیم، شهدای ما تفکر بسیجی داشتند اگر تفکر بسیجی داشته باشیم ولایت و رهبری را زنده نگه می داریم.

وی اظهار داشت: سپاه و بسیج بازوان پر قدرت این نظام هستند و در همه زمینه ها حضوری فعال دارند و هر کجا که بسیج وارد شود قطعا نتیجه خوبی گرفته است و در واقع بسیج، یادگار بی نظیر معمار کبیر انقلاب، امام خمینی (ره) است.

والدی، ورود بسیج در تمامی عرصه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را موثر خواند و تأکید کرد: در شرایط کنونی مبارزه با نفوذ دشمن، مبارزه با آسیب های اجتماعی و فرهنگی و کمک به دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی از جمله وظایف شاخص بسیج است.

وی خاطر نشان کرد: تنها راه سعادت عمل کردن به فرمایشات ولایت فقیه است، راه راست ترسیمی است که از شهدا به ما رسیده است که ما باید این را تکرار کنیم.
والدی با اشاره به وقایع کنونی منطقه ابراز کرد: امروز مقطعی است که دیگر در مرزها جنگ نداریم و برای نگه داشتن دین اسلام، جلوگیری از تفرقه افکنی میان مسلمانان و دفاع از حرم اهل بیت (ع) در خارج از مرزها هم باید جنگید.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین تصریح کرد: ما به شهداء وخانواده های آنها مدیون هستیم و باید قدر آنها را بدانیم، امروز ايران اسلامی به بركت خون پاك اين شهيدان و مجاهدت ايثار گران همچون نگينی درخشان در جهان می‌درخشند و نور معنويت حاصل از انقلاب اسلامی و آرمان‌های رفيع امام(ره) در جهان در حال انتشار است.

وی اظهار داشت: شهدای ما پشتبان و مطیع امر ولایت فقیه بقودند و در وصیت نامه هایشان نیز ما را به اطاعت از ولی فقیه سفارش کردند چرا که راه ولایت فقیه در ادامه راه امام زمان(عج) است.

امروز این امنیت، آسایش و آبادانی را مدیون شهدا هستیم

شمس الله غلامی رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین نیز در ادامه با بیان اینکه امنیت، آسایش و آبادانی را مدیون شهدا هستیم گفت:  اگر به راحتی درس می خوانیم و درس می دهیم به دلیل همین جان فشانی های شهدا بوده است که بدون هیچ چشم داشتی در به جبهه ها رفته و در برابر ظلم و کفر ایستادگی کردند.

وی خاطر نشان کرد: خانواده های شهدا گذشت، صبر و ایثار زیادی دارند چرا که فرزندشان را که عمری برای آن زحمت کشیده بودند به میدان نبرد (مبارزه حق علیه باطل) فرستادند و این یعنی ایثار واقعی، در مقابل ما باید قدر و جایگاه شهدا را بدانیم.

غلامی یادآور شد: امروز این امنیت، آسایش و آبادانی را مدیون شهدا هستیم و اگر به راحتی درس می خوانیم و درس می دهیم به دلیل همین جان فشانی های شهدا بوده است که بدون هیچ چشم داشتی در به جبهه ها رفته و در برابر ظلم و کفر ایستادگی کردند.

وی تصریح کرد: کشور ما دارای مردم فهیم و آگاه است و در تمامی عرصه ها با حضوری پر شور و آگاه هانه ثابت کردند که همیشه در صحنه هستند و پشتیبان ولایت فقیه است.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین در خاتمه گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطرات شهدا را وظیفه و رسالت خود دانست و با تاسی از رشادت ها و عمل به وصایای شهدا میتوانیم در تمامی جهات حضور فعال داشته باشیم.

شهرک چوبیندر ۳۲ شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است و در پایان مراسم از خانواده های شهداء تقدیر به عمل آمد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار