۴۸ واحد صنعتی راکد در گیلان راه اندازی مجدد شده است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی گیلان، طهمورث لاهوتی اشکوری با اشاره به وجود یک‌ هزار و ۷۰۰ هکتار نواحی صنعتی در گیلان اظهار کرد: ۳۳ ناحیه صنعتی به صورت پراکنده در استان وجود دارد که ۷۵۰ واحد صنعتی در این نواحی فعالیت می کنند.

وی با بیان اینکه هشت هزار و ۵۰۰ نفر  به طور مستقیم در واحدهای تولیدی شهرک‌های صنعتی گیلان مشغول به کار هستند، تصریح کرد: در شهرک‌های صنعتی گیلان ۲۰۰ واحد صنعتی راکد وجود دارد که سال گذشته ۳۰ مورد از این واحدها دوباره راه‌اندازی شده و فعالیت خود را آغاز کردند.

لاهوتی اشکوری با اشاره به اجرای قانون اجاره واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی گیلان گفت: با استفاده از قانون مذکور توانستیم برخی از واحدهای راکد را دوباره فعال کنیم.

وی  در ادامه به گروه‌بندی شهرک‌های صنعتی بر مبنای مساحت صنعتی استان‌ها اشاره کرد و یادآور شد: گیلان طبق شاخص عملکردی شرکت شهرک‌های صنعتی، مقام  ششم کشوری را در سال جاری کسب کرده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان با بیان اینکه رتبه استان در سال گذشته یازدهم بود، اظهار کرد:  ایجاد پروژه‌های زیرساختی  دلیل ارتقای عملکرد شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان در کشور بوده است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار