پوچتینو: در ادامه فصل بهتر هم می‌شویم

سرمربی تاتنهام به هواداران تاتنهام قول داد که در ادامه فصل بهتر ظاهر خواهند شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از BBC، تاتنهام در هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس موفق شد در وایت هارت لین برابر وستهام با نتیجه چهار بر یک به پیروزی برسد.

تاتنهام در حالی در این دیدار به پیروزی پر گل دست یافت که وستهام پیش از این توانسته بود برابر قدرت‌های بزرگ لیگ جزیره مانند منچسترسیتی، چلسی، آرسنال و لیورپول به پیروزی برسد اما شاگردان اسلاون بیلیچ فرصتی برای درخشش در وایت هارت لین نداشتند و شکست سنگینی را متحمل شدند.

مائوریسیو پوچتینو در مورد پیروزی تیمش گفت: از عملکرد شاگردانم و نتیجه به دست آمده بسیار خوشحال هستم. به همه بازیکنان تاتنهام، این پیروزی بزرگ را تبریک می‌گویم. برد خیره کننده‌ای بود و افتخار می‌کنم در تیمی چون تاتنهام مربی هستم. همه از کسب این پیروزی خوشحال هستیم و به خودمان می‌بالیم.

او ادامه داد: مساله مهم این است که در مسیر درستی گام برمی‌داریم. بازی به بازی در حال بهتر شدن هستیم و اطمینان دارم در ادامه فصل هم بهتر خواهیم شد. بازیکنان در مسیر درستی هستند. آنها به تفکرات کادر فنی نزدیک شده‌اند و در آینده بهتر از این هم ظاهر خواهند شد.

این سرمربی آرژانتینی در پایان سخنانش هم گفت: از نظر میانگین سنی پایین‌تر از دیگر تیم‌های لیگ جزیره هستیم. با این حال طوری بازی می‌کنیم که بیانگر تجربه بالای بازیکنان است. وقتی بازی تیمم را می‌بینم، به آنها اعتماد پیدا می‌کنم. در دیدار برابر وستهام یکی از بهترین بازی‌هایمان را به نمایش گذاشتیم. با این حال اطمینان دارم در بازی‌های بعدی بهتر هم خواهیم شد.

تاتنهام با این پیروزی، 24 امتیازی شد و به رده پنجم جدول رده بندی صعود کرد و الان با صدر جدول تنها چهار امتیاز اختلاف دارد.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار