تدابیر امنیتی بارسلونا برای لیگ قهرمانان اروپا

باشگاه بارسلونا برای دیدار برابر رم در لیگ قهرمانان تدابیر امنیتی شدیدی برقرار خواهد کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از آس، بسیاری از شهرهای اروپایی بعد از حملات تروریستی به پاریس تحت تدابیر امنیتی زیادی قرار دارند. همین مساله باشگاه بارسلونا را بر آن داشت تا در بازی فردا شب (سه‌شنبه) بارسلونا و رم در نوکمپ، شدیدترین تدابیر امنیتی را لحاظ کند.

باشگاه کاتالانی برای حفظ امنیت هر‌چه‌ بیشتر تماشاگران، از شیوه مادریدی‌ها در برقراری امنیت بازی ال کلاسیکو استفاده خواهند کرد.

ماموران نوکمپ سه ساعت قبل از بازی، درهای ورزشگاه را باز می‌کنند و به هو‌اد‌ا‌ران یادآوری خواهند کرد که به موقع خود را به ورزشگاه برسانند تا تجمع به وجود نیاید. همراه داشتن بلیت و کارت اعضا برای ورود به ورزشگاه اجباری است. موزه باشگاه و فروشگاه رسمی بارسلونا در ساعت 14 سه‌شنبه بسته خواهند شد. این کار مخصوصا در بازی‌های لیگ قهرمانان به خاطر منافع اقتصادی، اقدامی غیر معمول است.

باشگاه کاتالانی ساعت بازی لیگ جوانان را که در مینی استادی در همین روز برگزار می‌شود را تغییر داد. این دیدار زودتر از زمان موعد برگزار می‌شود. علاوه بر این، اجازه ورود کیف و کوله‌پشتی را به تماشاگران نخواهد داد. این در حالی است که در ر‌ئال‌ ماد‌رید به آنان این اجازه داده شد تا کیف‌هایشان را به داخل ورزشگاه ببرند ولی محتویات کیف‌ها بازرسی می‌شد.

انتها‌ی‌ پیا‌م

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار