معرفی طرح‌های ویژه اربعین رایتل

با توجه به افزایش میزان سفرهای زیارتی در ماه صفر و به‌خصوص ایام اربعین حسینی رایتل برای مسافران سرزمین کربلا و مشترکان خود در این ایام تعرفه تشویقی در نظر گرفته است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، رایتل اعلام کرد: با توجه به افزایش میزان سفرهای زیارتی در ایام اربعین حسینی این اپراتور برای زائران کشور عراق در این ایام تعرفه تشویقی در نظر گرفته که علاوه بر امکان خرید سیم‌کارت رایتل با بسته آغازین ویژه، امکان خرید بسته‌های مصرفی به هنگام رومینگ در کشور عراق نیز برای متقاضیان فراهم شد.

سیم‌کارت اعتباری رایتل با همان قیمت همیشگی 20 هزار تومان به همراه بسته آغازین ویژه ایام صفر و اربعین حسینی با امکان 20 دقیقه تماس صوتی رایگان با اعتبار 60 روز در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

همچنین امکان خرید و استفاده از بسته‌های مصرفی دیتا و بسته مصرفی تماس و پیامک برای تمامی مشترکان رایتل نیز در این ایام وجود دارد.

بسته مصرفی تماس و پیامک دارای 20 دقیقه مکالمه از عراق به مقصد ایران یا تماس دریافتی از ایران یا تماس ورودی یا خروجی در عراق به همراه 10 پیامک بوده که قیمت آن 20 هزار تومان است. همچنین این اپراتور دو بسته مصرفی دیتا شامل 100 مگابایت اینترنت قابل استفاده در کشور عراق به قیمت 35 هزار تومان و 200 مگابایت اینترنت قابل استفاده در عراق به قیمت 50 هزار تومان ارایه کرده است.

تماس صوتی شامل تماس خروجی داخل کشور عراق، تماس با ایران و تماس دریافتی در عراق است.

خرید سیم‌کارت ویژه اربعین از طریق وب‌سایت و فروشگاه‌های رایتل و نمایندگی‌ فروش رایتل در سراسر کشور امکان‌پذیر است. علاوه بر این بسته‌های مصرفی از طریق فروشگاه‌های رایتل، مدیریت حساب، کد دستوری و سامانه پیامکی برای مشترکان رایتل قابل خرید و فعال‌سازی خواهد بود. برای سیم‌کارت‌های دیتای رایتل تنها بسته‌های مصرفی اینترنت قابل استفاده است.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار