نهمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) آغاز شد

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی نجفی قدسی مسئول دارالقرآن امام علی(ع) با اعلام این خبر اظهار داشت: این دوره از مسابقات قرآنی با حضور بیش از ۱۸۰۰ نفر در بخش خواهران و در شش رشته حفظ کل، حفظ بیست جزء، حفظ ده جزء، حفظ ۵ جزء، قرائت و ترتیل‌خوانی قرآن کریم در دو مقطع سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال،  در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی واقع در بهارستان – چهارراه سرچشمه – یادمان شهدای هفتم تیر «سرچشمه»  آغاز شد.

وی همچنین در مورد زمانبندی شرکت در مسابقات گفت: به دلیل استقبال گسترده شرکت کنندگان در این دوره، زمانبندی اجرای مسابقات از تاریخ ۱۲ تا ۱۵ آبان ماه به روزهای دوشنبه ۲ آذر الی جمعه ۶ آذر ماه ۹۴ ویژه خواهران تغییر یافته است.

وی افزود: داوطلبان بایستی برای شرکت در این مسابقات، به جدول زمانی ارائه شده در سایت دارالقرآن علامه طباطبایی مراجعه نموده و برای اجرای مطلوب مسابقات فقط از ساعت هفت و نیم الی هشت و نیم صبح هر روز بصورت حضوری نوبت خود را در مسابقه ثبت نمایند.

بدیهی است که عدم حضور در زمان نوبت دهی، به منزله انصراف تلقی شده و به علت حجم گسترده حضور داوطلبان امکان تمدید و یا برگزاری آزمون در غیر از زمانهای اعلام شده وجود ندارد.

علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت دارالقرآن علامه طباطبائی مراجعه نمایند.

 

 

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار