تفکر بسیجی امروز در سراسر گیتی گسترش یافته است

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علی فضلی، جانشين فرمانده بسيج مستضعفين با تبریک هفته بسیج اظهارداشت: مقام معظم رهبری در ۴ آذرماه سال ۸۹ در دیدار با بسیجیان فرمودند؛ هرکس دلش برای اسلام بتپد، بسیجی است حتی اگر اسمش را ثبت نکرده باشد.

وی با اشاره به اینکه تفکر بسیجی امروز در سراسر گیتی منتشر شده است، افزود: صدور انقلاب اسلامی در دستور کار امام خمینی(ره) بود و امروز شاهد هستیم که تفکر و اندیشه امام بزرگوار و مقام معظم رهبری منتشر شده است و هر میزان هم که معاندان و کفار در برابر این تفکر مقاومت می کنند عاملی برای توسعه و نشر بیشتر آن می شود.

فضلی با بیان اینکه مقاومت اسلامی نشات گرفته از اندیشه بسیج است و از این تفکر و تدبیر قرآنی جان گرفته است، تصریح کرد: امام خمینی (ره) می فرمودند، انقلاب اسلامی سه پایه قرآن، عترت و مردم را دارد که نشان دهنده نقش و تاثیر بسزای مردم است که علی رغم همه توطئه افکنی ها شیعه و سنی هم نمی شناسد.

جانشين فرمانده بسيج مستضعفين افزود: وجود ۵۴۰۰ شهید اهل سنت در کردستان گواه این مسئله است.

وی با اشاره به اینکه امروز مقاومت اسلامی در برابر کفار و مستکبران با اندیشه و تفکر بسیجی پرچم دار است، افزود : امروز در عراق، سوریه، یمن، پاکستان و فلسطین با این تفکر در برابر دشمنان ایستاده اند.

فضلی با بیان اینکه ملت ایران الگویی در دفاع از دین خدا و فعالیت در عرصه های فرهنگی، هنری، سازندگی، امنیت و ... به جهانیان ارائه کرده، گفت: چند روز پیش بسیجیان ۶ استان قم، سمنان، تهران، مرکزی، البرز و تهران بزرگ درقالب ۱۲۰ گردان رزمایش بزرگ الی بیت المقدس را در قالب دو گردان امام حسین (ع) و بیت المقدس اجرایی کردند که تنها بخشی از توان خود را در بعد دفاعی به نمایش در آوردند.

جانشين فرمانده بسيج مستضعفين با اشاره به اینکه در قالب این رزمایش ۳۵ هزار بسیجی در استان قم حضور پیدا کردند، افزود : تفکر بسیجی باید همواره ساری و جاری باشد تا امنیت کشور تضمین شود.

وی با اشاره به اینکه در سال ۶۴ و در روز ولادت امام رضا (ع) تعدادی از فرماندهان کشور در محضر امام خمینی (ره) حضور پیدا کردند، افزود : در این جلسه امام خمینی (ره) بعد از استماع گزارش فرماندهان فرمودند؛ هرشب به دشمن هجمه ببرید تا خواب را از چشمان آنان بگیرید که در هنگام این فرمایش های حضرت امام، شهید عباس بابایی غرق در بیانات امام شده بود و اشک می ریخت و تا زمان شهادتش در سال ۶۶ لحظه ای درنگ و غفلت نکرد و در روز عید قربان آن سال درحالی که قرار بود با همسرش برای فریضه حج به مکه برود خود قربانی راه خدا شد.

فضلی با اشاره به رشادت های سردار حسین همدانی هم افزود : ایشان به اصرار خود به سوریه اعزام شد و در آنجا تفکر و اندیشه بسیجی را در میان ارتش عربی تشکیل داد و مقاومت را رونق بخشید.

جانشين فرمانده بسيج مستضعفين در توصیه به کارمندان و بسیجیان سازمان اوقاف افزود : برای اینکه از این قافله عاشقان عقب نمانید همواره لباس و چفیه بسیجی را همراه داشته باشید تا یادآور آن رشادت ها برایتان باشد، همانطور که مقام معظم رهبری مدت های بسیاری است همانند میدان جنگ، چفیه بسیجی بر دوش دارند.

وی با بیان اینکه نیات اعمال را باید قربه الی الله کرد، تصریح کرد : کار فرهنگی و عمرانی در بقاع متبرکه برای آنکه انسان ساز باشد باید با نیت قربه الی الله صورت گیرد.

فضلی با اشاره به اینکه امامزادگان پایگاه های مقاومت اسلامی هستند، افزود : مردم ایران اسلامی با نیت قربه الی الله و برای عرض حاجت و شفاعت به زیارت این بقاع متبرکه می روند.

جانشين فرمانده بسيج مستضعفين با بیان اینکه مقام معظم رهبری در شلمچه با اشاره به اینکه هر فردی که انس با آرمان های دفاع مقدس و انقلاب نداشته باشد، نامش از زمره یاران انقلاب خط خواهد خورد، تصریح کرد : ایشان فرمودند، سپاه و بسیج یکی است و این دو لازم و ملزوم هم هستند و سپاه، کربلا را در شلمچه مشق کرد و باید این خاطره ماندگار خونین حسینی را پاس بدارید.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار