تیم فجر شهید همت باید به نماد توانمندی ورزش شهرضا تبدیل شود

به گزارش خبرنگار مهر، عوض حیدرپور صبح دوشنبه با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار کرد: روند توسعه و تعالی مجموعه ورزش شهرضا در طول یک سال گذشته سازنده بوده و انتظار می رود با پشتیبانی وحمایت مسئولان امر شاهد تداوم این وضعیت در آینده نیز باشیم.

وی افزود: اخذ مجوز فعالیت تیم فجر شهید همت در دسته سوم فوتبال کشور از مصادیق پیگیری مسئولان امر در راستای رشد و اعتلای ورزش شهرستان به شمار می رود و برهمین اساس باید از تمامی توانمندی های موجود برای موفقیت این مجموعه ورزشی بهره گیری شود.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تیم های ورزشی در سال های نخست فعالیت با مشکلات و نارسایی هایی گسترده ای مواجه هستند، بیان داشت: بنده از مجموعه کادر فنی و بازیکنان این تیم انتظار دارم با تعصب و همدلی زمینه کسب موفقیت های بزرگ را برای این تیم فراهم کنند.

وی اضافه کرد: بی شک فوتبال شهرضا ظرفیت برخورداری از یک تیم در سطوح برتر فوتبال کشور را دارد و امیدواریم تیم فجر شهید همت این مطالبه مهم را محقق کند.

حیدرپور در بخش دیگری از سخنان خود فعالیت افراد متخصص و مجرب در عرصه های مختلف ورزشی را از مهم ترین نیازمندی های این حوزه برشمرد و افزود: اعمال هر گونه تغییر و تحول در راس هئیت های ورزشی بر عهده روسای ادارات ورزش و جوانان است و بر همین اساس باید از تحقق مطالبات غیر اصولی و نامتعارف در خصوص انتصاب روسای هئیت های ورزشی جلوگیری شود.

وی با تشریح آیین نامه ها در خصوص نحوه مدیریت و فعالیت هیئت های ورزشی گفت: برهمین اساس اعمال هرگونه رویکرد غیرورزشی در خصوص تغییر در سطح روسای هئیت های ورزشی مورد قبول نیست و خلاف قانون به شمار می رود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار