کاظمی بازیکن سوئدی - نیجریه‌ای را تایید کرد

بازیکن خارجی سوئدی – نیجریه‌ای مدنظر فرهاد کاظمی امروز (دوشنبه) تست پزشکی می‌دهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پس از حضور فرهاد کاظمی در سیاه جامگان این مربی تغییراتی را در ترکیب تیمش به وجود آورد و این روزها به دنبال جذب بازیکن خارجی است. وی که چندی قبل ربین سولاکا مدافع عراقی – سوئدی را برای پیوستن به سیاه جامگان تایید کرده بود، روز گذشته دومین بازیکن خارجی خود که در تمرینات این تیم شرکت کرده بود را تایید کرد.

محمدرضا عباسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار‌ ایسنا، در این‌باره، اظها‌ر کرد: این بازیکن اوله کرده آفولابی آیگوبسی نام دارد و تابعیت سوئدی -‌ نیجریه‌ای دارد. این بازیکن در پست هافبک و دفاع چپ بازی می‌کند و از سرعت بالایی برخوردار است. او سابقه حضور در لیگ سوئد، آمریکا و سوییس را در کارنامه دارد. این دو بازیکن امروز برای ثبت قرارداد رسمی با سیاه جامگان راهی فدراسیون فو‌تبا‌ل می‌شوند تا تست پزشکی خود را بگذرانند و در صورت تایید به عضویت سیاه جامگان در آیند.

او همچنین درباره بازی با تراکتورسازی نیز افزود: بازیکنان تقریبا با تفکرات فرهاد کاظمی آشنا شده‌اند و نشان دادیم که بازی به بازی بهتر می شویم. فرهاد کاظمی هم حدودا به ترکیب ایده‌آل خود دست یافته است و سعی ما این است که فعل خواستن را صرف کنیم. در این بازی خطای پنا‌لتی‌ بر روی رضا عنایتی اعلام نشد و هر دو د‌ر‌وازه‌بان موقعیت‌های زیادی را گرفتند.

مالک سیاه جامگان همچنین، گفت: برای بازی با صبای قم در مشهد آماده می‌شویم و امیدواریم بتوانیم امتیازهای این بازی را کسب کنیم تا به مسیر رو به رشدمان باز گردیم. تمام تلاشمان از ابتدای فصل این بوده که مقابل تیم‌های بزرگ امتیاز کسب کنیم، اما تغییر و تحولات مانع از این کار شد. صمیمانه از فرهاد کاظمی تشکر می‌کنم که برای تیم زحمت می‌کشد. او به خاطر نام امام رضا (ع) و شهر مشهد هدایت سیاه جامگان را بر عهده گرفته است.

انتها‌ی‌ پیا‌م

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار