بحران آسیب دیدگی در آرسنال و دردسرهای ونگر

بعد از آسیب دیدگی فرانسیس کوکلین و چند مهره دیگر آرسنال در میانه میدان، رسانه‌های انگلیسی از بحران در خط هافبک توپچی‌ها خبر دادند.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرر، آرسنال در هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه خانگی وست برومویچ با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد تا فرصت رسیدن به صدر جدول رده‌بندی را از دست بدهد.

این شکست، به تنهایی خبر بدی برای توپچی‌ها نبود بلکه آسیب دیدگی فرانسیس کوکلین که یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان آرسنال در میانه میدان بود نیز طعم تلخ این شکست را چند برابر کرد.

روزنامه دیلی میرر انگلیس از اعلام حالت بحران در میانه میدان تیم ونگر خبر داد و اعلام کرد آرسنال برای هر چه سریع‌تر به دنبال ترمیم خط هافبک خود باشد زیرا در غیر این صورت برای کسب عنوان قهرمانی به مشکل خواهد خورد.

آرون رمزی، جک ویلشر، کوکلین و الکس اوکسلید چمبرلین، بازیکنان آسیب دیده آرسنال در میانه میدان هستند و که هیچکدام از آنها نمی‌توانند بازی کنند و این باعث می‌شود تا حالت فوق العاده برای این تیم لندنی اعلام شود. علاوه بر آن، تئو والکات و دنی ولبک هم آسیب دیده هستند تا مثل همیشه آرسنال از بدشانس‌ترین تیم‌های لیگ جزیره و اروپا باشد.

روزنامه دیلی میرر از 10 بازیکن مورد نظر آرسنال که می‌توانند مشکل این تیم در میانه میدان را حل کنند سخن به میان آورد و تاکید که آرسن ونگر اگر می‌خواهد تیمش شانسی برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ جزیره داشته باشد، باید یکی از این 10 بازیکن را در فصل جابه‌جایی زمستانی جذب کند.

ویکتور وانیما (ساوتهمپتون)، کریستوف کرامر (بایرلورکوزن)، گریگوری کریشویاک (سویا)، چیکو کویاته (وستهام)، جیمز مک‌کارتی (اورتون)، والاس (گرمیو برزیل)، لوکاس بلا (لاتزیو)، لوئیس گوستاوو (ولفسبورگ) و ویلیام کاروالیو (اسپورتینگ لیسبون).

آرسنال با این شکست، 26 امتیازی باقی ماند و به رده چهارم جدول رده بندی سقوط کرد.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار