«خورشید کاروان» در برج میلاد

نمایش «خورشید کاروان» از دیگر ویژه برنامه‌های خیمه‌ها و نجواهای برج میلاد تهران است که در بیست و پنجمین سال متوالی اجرای خود در برج میلاد تهران میزبان علاقه‌مندان مکتب عاشورایی حضرت امام حسین(ع) خواهد بود.

به گزارش ایسنا، نمایش «خورشید کاروان» در بیست و پنجمین سال اجرای متوالی خود از 9 آذرماه به مدت 13 شب در سالن اصلی مرکز همایش‌های بین المللی برج میلاد تهران به روی صحنه می رود.

این اثر ملی براساس نمایش هیهات شاهکار زنده یاد ابوباسم حیادار و با بازنویسی مهدی متوسلی می‌باشد که در بیست و پنجمین سال اجرای خود شاهد نقش آفرینی جلیل فرجاد، کرامت رودساز، اسدالله بابایی، فرهاد بشارتی ، مهدی امینی و کارگردانی محمود فرهنگ و همچنین گروه همسرایی به سرپرستی محمد سراج است.

«خورشید کاروان» با بهره گیری از داستان مشهور دیر راهب به واقعه پس از عاشورا می‌پردازد که تاکنون در سالیان متوالی اجراهای خود در شهرهای مختلف کشور و همچنین اجراهای کشورهای دیگر نظیر انگلیس، هلند و امارات میزبان قریب به یک میلیون و دویست هزار نفر از علاقه‌مندان اهل بیت (ع) بوده است.

حضور 12 ساله زنده‌یاد انوشیروان ارجمند در نقش راهب مسیحی از نقاط اجرای این نمایش در طول سالیان گذشته خود بوده که جلیل فرجاد امسال نقش آفرینی راهب مسیحی را برعهده گرفته است.

«خورشید کاروان» از 9 تا 21 آذرماه از ساعت 19:30 میزبان علاقه مندان در برج میلاد تهران است.

دومین دوره سوگواره خیمه‌ها و نجواها با برگزاری ویژه برنامه‌های مختلف هنری شامل اجرای تئاتر و کنسرت دینی، شب شعر، عزاداری ملل اسلامی، سوگ چامه‌ها و ... از 13 آبان ماه(مقارن با 21 محرم) تا 21 آذرماه در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار