بارسلونای آماده، میزبان رم/ توپچی های لندن همچنان امیدوار

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، بارسلونا که شنبه شب با چهار گل موفق شده رقیب قدیمی خود رئال مادرید را در سانتیاگوبرنابئو در هم بکوبد، فردا شب در گروه E در نیوکمپ میزبان رم خواهد بود.

تیم ایتالیایی با توجه به اینکه تیم های لورکوزن و باته در فاصله یک و دو امتیازی این تیم هستند باید به نتیجه خوبی دست پیدا کند تا شانس صعود به مرحله بعد را از دست ندهد گرچه حتی فکر کردن به تساوی در ورزشگاه نیوکمپ هم کار دشواری است چه برسد به پیروزی. البته در فوتبال همواره شگفتی وجود دارد.

چلسی در گروه G در یکی از دشوارترین دیدارهای فصل باید در زمین مکابی به پیروزی برسد اگر می خواهد شانس صعود داشته باشد. ژوزه مورینیو در رقابتهای لیگ برتر این فصل نتایج بسیار ضعیفی کسب کرده و حذف از مرحله گروهی لیگ قهرمانان، بی تردید وضعیت این مربی پرتغالی را وخیم تر خواهد کرد.

در گروه F بایرن مونیخ با توجه به نتایج خوبی که در مجموع دیدارهای گذشته گرفته با خیالی آسوده میزبان المپیاکوس یونان است. پیروزی در این دیدار باواریایی‌ها را به طور قطع به دور بعد می برد. آرسنال که پیش تر به دلیل کسب نتایج بسیار ضعیف، در آستانه حذف قرار گرفته و در قعر جدول قرار دارد، باید تنها به شکست دیناموزاگرب در ورزشگاه امارات بیندیشد و امیدوار باشد تا بایرن نماینده یونان را شکست دهد. در این صورت توپچی ها باید در بازی آخر خود در یونان مقابل المپیاکوس پیروز شوند تا به دور بعد صعود کنند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار