۴ مرکز رشد و خلاقیت بسیج در لرستان راه‌اندازی شد

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی رحیمی پیش از ظهر دوشنبه در همایش تجلیل از برترین های علمی بسیج استان لرستان با اشاره به برگزاری این همایش در استان اظهار داشت: یکی از اهداف برگزاری این همایش شناسایی و کشف استعدادها و توانایی های بسیج در سطح استان لرستان است.

وی با بیان اینکه در این راستا طی امروز در این همایش از ۱۹ برتر علمی بسیج سطح استان در حوزه های مختلف تجلیل به عمل می آید گفت: این نفرات دارای ابتکار و اختراعات ثبت شده ای در سطح استان بودند.

مسئول بسیج علمی و پژوهشی استان لرستان ترویج فرهنگ نخبه یابی در سطح استان را از اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد و گفت: همچنین رفع موانع و مشکلات برسر راه فعالیت نخبگان بسیجی یکی دیگر از اهداف برگزاری این همایش بوده است.

رحیمی با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ خلاقیت، ابتکار و اختراع در استان لرستان عنوان کرد: یکی دیگر از اهداف برگزاری همایش برترین های علمی بسیج استان ایجاد شور و نشاط بین جوانان و نخبگان و همچنین ایجاد انگیزه بین این قشر از جامعه بوده است.

وی به برنامه های در دستور کار بسیج علمی و پژوهشی لرستان اشاره کرد و گفت: یکی از برنامه های این نهاد ایجاد مراکز حمایت از مخترعین بسیجی در شهرستانهای مختلف استان است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار