بیشترین تهاجم برای محو یک اثر در تاریخ روی واقعه غدیر و کربلا بود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دفتر نماينده ولی فقيه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در دیدار با سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اظهار داشت: خداوند هم شهدا را احیا کرد و هم آثار و برکات دفاع مقدس انبیاء را در کتب مختلف آسمانی حفظ کرده است.

امام جمعه بوشهر اضافه کرد: شهادت دارای دو بعد است، یک بعد آن خود فرد است و بعد دیگر آن آثار شهادت است که این آثار باید توسط امور مربوط به حفظ و نشر آثار حفظ شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بیان کرد: بیشترین تهاجم برای محو یک اثر در تاریخ بر روی واقعه غدیر و کربلا بوده است، با این وجود این وقایع همچنان باقی مانده‌اند چرا که خداوند آثار وقایع کربلا و غدیر را دنبال و احیاء کردند.

وی با بیان اینکه کار بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس کاری بسیار مهم و ارزشمند و الهی است، افزود: اگر شهدا در انقلاب نبودند و آثار شهدا حفظ نمی‌شد، به یقین مملکت از درون دچار مشکلات و خلاء فرهنگی می شد و انقلاب دچار سرنگونی می‌شد.

آیت الله صفایی بوشهری انقلاب اسلامی ایران را تتمه پیام نهضت عاشورا دانستند و بیان کرد: شیوه حفظ آثار دفاع مقدس امام حسین(ع) توسط خداوند نمونه کامل و خوبی برای حفظ آثار شهدای انقلاب اسلامی ایران است.

امام جمعه بوشهر اضافه کرد: خداوند اسلام را با دفاع از آثار قیام امام حسین(ع)  نگه‌داشته و آن را جهانی کرد و شما می‌توانید با حفظ آثار و دفاع و نشر آن، انقلاب اسلامی را نگه دارید و آن را جهانی کنید.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در پایان افزود: پایه‌های انقلاب اسلامی ایران  توسط حضرت زهرا(س) و خون امام حسین(ع) بنا شده و در حال حاضر رهبری این انقلاب در اختیار امام خامنه ای(مدظله العالیه) است که می توان گفت بعد از معصومین (ع) انسان‌های بزرگی مانند ایشان کمتر پیدا می شود  و خداوند این نعمت و این ظرفیت عظیم شهدا را به ما داده است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار