میزان تلفات رانندگی در مازندران هفت درصد کمتر شد

علی عباسی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در هفت‌ماهه امسال، ۴۵۲ نفر در حوادث رانندگی استان مازندران جان خود را از دست داده‌اند افزود: این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته که ۴۸۴ نفر در تصادفات رانندگی کشته شدند، هفت درصد کاهش نشان می‌دهد.

عباسی با اشاره به اینکه از مجموع تلفات۴۵۲ نفری حوادث رانندگی هفت‌ماهه امسال درمازندران ۳۳۷ نفر مرد و ما بقی زن هستند تصریح کرد: ساری با ۹۰، بابل با ۶۲، آمل با ۴۹ نفر بیشترین و رامسر با چهار مورد، عباس آباد با شش مورد بیشترین و کمترین فوتی ها را داشته اند.

وی با اشاره به محل وقوع تصادفات منجر به فوت در هفت‌ماهه امسال افزود: بیشترین تلفات حوادث رانندگی با ۳۲۳ مورد در جاده‌های برون‌شهری و پس از آن  با ۱۱۲ مورد در تصادفات درون شهری، ۱۷ مورد در جاده‌های روستایی گزارش شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان با اشاره به مصدوم شدن تعداد ۹ هزار ۳۷۶ نفر در هفت‌ماهه سال جاری تصریح کرد: در راستای کنترل و کاهش آمار تصادفات در جاده‌های برون‌شهری، رعایت نکات ایمنی از قبیل بستن کمربند ایمنی برای رانندگان و سرنشینان  و نیز عدم مکالمه با تلفن همراه و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی ضروری است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار